Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen motort ajánlanátok?...

Milyen motort ajánlanátok? Ami elég gyors jó hosszu távra (25-35km)? és nincs vele sok probléma?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá irni hogy legyen 50-es
2012. ápr. 9. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Simson S50-est ajánlok, vagy S50 enduro. Ha rendesen karbantartod, nincs vele sok probléma. Kell néha szerelni, tehát nem női motor, de nem egy bonyodalom, olcsó hozzá az alkatrész, és egyszerű a felépítése. Ha szükséges, a neten vagy róla hivatalos összeszerelési útmutatófilm is.


Ha később szeretnél nagyobb motort, akkor erősen ajánlom, hogy Simsont vegyél, mert azzal megtanulsz motorozni. A robogón csak a gázt húzod, és ha netán át kellene ülnöd egy nagyobb váltós motorra, könnyen veszélyes lehet, ha nincs tapasztalatod.

2012. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én leggjobban ha gyorsatt akarsz és megbizhatott! akor ezek azok: malaguti f12 ,aprilia sr50 ,yamaha jog ,gilera runner,ezek közzzül az összes gyors és meg bizhato
2012. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Linkelni nem tudnátok nincs időn nagyon keresgetni :D előre is köszi
2012. ápr. 11. 18:10
 5/5 anonim válasza:
[link] ezen az oldalonn találsz márkákatt és vállasz robogott nekem van egy Tauris Sambámm és nagyon jo mottor ujjonan vettem 230.000 ft ért de meg érte 500 km erig 60 nal ment de utána a kötelezö szervizz után 75-80 közt megy és elégg jo kevvesett fogyaszt szép sportos nézd meggg az oldalon
2012. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!