Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaparós sorsjegyen nyert...

Kaparós sorsjegyen nyert milliós nyereményt hogyan kell beváltani?

Figyelt kérdés
Elovastam, de nem érthető. Mondjuk 5 milliót nyer valaki egy kaparós sorsjegyen, akkor azt előbb vissza kell vinni lepecsételteni, ahol vásároltad vagy az SzZrt.-t felhívni? Ez abszolút nincs egyértelműen a játékszabályzatukban feltüntetve. Nyereményigénylésről beszélnek, odáig az rendben van na de azt hol adom be? Ott ahol vettem nem szeretném ha tudnák mások is, hogy milliókat nyertem meg eleve miért adnám ki a kezemből egy árusnak?

2012. ápr. 10. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy megtudják, akkor vidd máshova, akár másik városba is. A lottózóban megmondják, mi a teendő, de lehet, hogy a Szerencsejáték Zrt. honlapján is fent van.
2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj ott kiváltani, ahol vetted. Mehetsz egy távolabbi üzletbe is, amit mondjuk nem vállalkozó üzemeltet, hanem maga a Szerencsejáték Zrt. Pesten vannak ilyen lottózók, talán vidéken is. Egy ilyen helyen kell benyújtani az igénylést, és ezután kapsz egy időpontot, amikorra kihozzák abba az üzletbe a nyereményedet. Te a megbeszélt időben átveszed és kész. Ez csak "kisebb" összegeknél működik, amiben a kaparós sorsjegy is benne van. Én így tudom, láttam is ilyen fazont a lottózóban, aki jött a nyereményéért. De nem mernék rá megesküdni, hogy ez az egyetlen módja ennek.
2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, melyik sorsjeggyel nyertél? Puszta kíváncsiságból. :)

Egyébként gratulálok! :D

2012. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ideadod nekem a jegyet, és 2 hét múlva küldöm a pénzt :D
2012. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senki sem tudja, hogy pl.: 5 milliós nyereményt azt hogyan kell igényelni. Ez azért érdekes, mert erről nem ír a SzZrt. sem semmit részletesen. Csak ennyit említ a szabályzatban is, hogy nyeremény igénylés, de azt, hogy ez pontosan hogyan és hol kell megtenni semmit nem ír. Egy kcisit azért gyanus ez meg az a része is a szabályzatuknak, hogy ha ők azt mondják gyári hibás a sorsjegy, akkor fentartják a jogot persze egyoldalúan, hogy nem fizetnek semmit csak kapsz egy új sorsjegyet ingyen. Mondjuk ez így azért nem hangzik túl korrektül.
2012. ápr. 12. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell igényelni, hogy bemész a lottózóba, és igényeled. Már írtuk.

Kitöltesz egy nyomtatványt, és megmondják, mikor lesz náluk annyi pénz, és akkor visszamész, vagy kiutalják.

De ha nem kell, akkor add ide, majd én igényelem.

2012. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értitek. Nem azt kérdeztem, hogy 50-100 ezer forintos nyereménynél mi van hanem mondjuk 10 milliónál? Gondolom nem a lottózóba viszik ki azt a pénzt sokkal inkább átutalják nem? Ráadásul ezt nem írja le az SzZrt egyértelműen, ami eleve gyanussá teszi.
2012. ápr. 17. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már mindegy de 200k forintig ki kell fizetni. Onnantól felfele átutalásal történik.
2012. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!