Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11-14 éves lányok miért...

11-14 éves lányok miért ilyenek? :

Figyelt kérdés

A legtöbb lány úgy öltözik mint egy 18- 20 éves,a mi sulinkban ( általános isk.)

Folyton hülyeségen jár az eszük és a divatjuk meg felháborító: MŰKÖRÖM, SMINK,HAJFESTÉS. a tanárok hiába szidják érte őket, nem tanulnak belőle....

Miért van ez?

A tanulással meg nem is foglalkoznak....


2012. ápr. 10. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt látják tvben a valóvilágban, valóvilág meg menő. Szerintük. Majd egyszer rájönnek, hogy tanulni kellett volna...
2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én 12 éves lány vagyok és nem egy ilyen pic.sa mint ezek.Nincs műkörmöm,soha nem sminkeltem magam (csak az iskolai színdarabon)és a hajamat se festem.Azért akarnak ilyenek lenni mert ezt látják az ilyen primitív műsorokban mint a:Való Világ.Meg amik mennek ezen a Disney csatornán.Ott van például a Risza fel!12-13 éves lányok hülye kis ku.rvák.Ott látják hogy ilyennek kell lenni.A múltkor megnéztem és a színész csaj 15 éves és 12-nek van eladva!!! Ezek miatt a sz.a.r.s.á.g.o.k miatt van rengeteg 11-13 éves lánynak kisebbségi komplexusa mert nem olyan nagy a melle mint a 12 évesnek eladott 15 évesnek!

Amúgy azt hiszik ettől lesznek nagyok de az agyuk mint egy 5 évesé.

2012. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 12 lány vagyok nekem nincs mükörmöm nem nagyon érdekel a divat nem sminkelem de viszont van egyetlen egy festett csik a hajamba
2012. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak mondanám: az nem baj van 1-2 olyan is, az elmegy, az még jól néz ki!! De az egyik lánynak a HAJTÖVE van kifestve, valami undorítóan hülyén néz ki.
2012. ápr. 13. 18:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!! Még esetleg arra van ötletetek, hogy lehetne őket leállítani???? Főleg az én osztályomba szeretném, mert gusztustalan 12 éves lány azt hiszi már 18 és egy p*csa.
2012. ápr. 13. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert el vannak kényeztetve, a szüleik mindent megengednek nekik.Szerintem ez a legfőbb ok!Ja és ezeket nemigen lehet leállítani sajnos...majd 10-15 év múlva rájönnek!(Vagy később...)

16/L

2012. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia. én 13 éves vagyok. Én nem szokok kiöltözni suliban vagy ilyenkor,de amikor meyek eskűvőre vagy valahova más városba akkor egy kicist kiteszek magamért, de mindenképp a koromhoz megfelelően öltözök. Nekem volt négy szőke tincsem, de azt már első osztályban vagy már másodikban festeték egyik tanárom kicsit célzott h ilyen fiatalon hasjfestés, de azota már kiment és levágattam rövidre és már nem is látszik. Amugy a hajam termászetes barna. :)
2012. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!! Bárcsak ilyen osztálytársaim lennének mint a válaszolók...
2012. ápr. 21. 17:08
 9/10 Nemesfalvy válasza:
Kérlek,ne általánosíts!Én sem támogatom ha valaki ebben a korban alapozót használ és 5 centis műkörmöt visel,ők átesnek a ló túloldalára.Viszont manapság egy 12 évest egy átlag ember úgy képzel el mint egy 8 évest,és ez egy csöppet igazságtalan!lehet hogy az utolsó válaszoló nem festi magát de olyan hülye mint egy bot,idézem:szokok!ha mindenki átlátszó körömlakkot és egy kis szempillaspirált használna ennyi idősen tuti hogy nem tiltanák be ezeket a dolgokat!
2015. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok de szerencsére nem ilyen. Sajnos az osztálytársaim kezdenek ilyenekké válni. Szerintem ez azért van mert látják hogy a "menők" ezt csinálják (pl. tv-ben) és leutánozzák azután egymástól veszik át ezt a viselkedést addig amíg az egész osztály olyan nem lesz. Én mostanában kezdem érezni hogy hát nem is az hogy kiközösítenek de már annyira nem érzem magam jó viszonyba az osztálytársaimmal. Mert nálam ez az izé nem kezdődött el és eléggé zavar hogy csak a hülyeségen tudnak gondolkodni. És ott káromkodnak miközben szerintem nem is tudják hogy azok a szavak mit jelentenek!
2015. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!