Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy nincs-e...

Ayame707 kérdése:

Érdekelne, hogy nincs-e képben valaki, hogy hogyan lehet megcsinálni cosplay-ben a Naruto animében lévő szandált? És azon is gondolkodom, hogy milyen anyagból lenne érdemes nekiállni.

Figyelt kérdés

Szereretném elkészíteni a Sasuke cp-mhez

De nem tudom, hogy milyen anyag lenne jó hozzá.....



2012. ápr. 11. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Tök jó, mert most én is azon vagyok, hogy olyan cipőt készítsek. :D Van pár ötletem, de nem tudom, beválik-e.

Először is, a szandál talpának tökéletes lenne egy nem használt lábujjpapucs (ugye, így hívják? :D), amit átfestesz olyan színűre, amilyenre szeretnéd. Láttam olyan videókat, ahol erre egy levágott sarkú/orrú sötét zoknit húznak, és ezzel le is tudják a dolgot. Nos, ez az egyik változat. Amire én gondoltam (lehet, totál hülyeség^^), az az, hogy valami vékonyabb kartonból - vagy hasonló anyagból, aminek van némi tartása - megformázod a szandált. (Ezt értsd úgy, hogy az orr-részét külön, meg az oldalait, satöbbit kivágod, meghajlítgatod, összeragasztod a darabokat, majd ráállítod a komplett cipőt a gumitalpra. Tehát lesz egy kész cipőformád.) Utána ezt valahogy rögzíted is a talpon. (Illetve előtte ragassz egy rétegnyi anyagot a szandál belsejébe, mert különben túl kemény lesz. (Szerintem.) Aztán kívül is vond be valamiféle textillel. (Én szerintem olyan.. posztószerű anyaggal próbálom ezt meg.) És innentől ahogy érzed. :D

Nem tudom, sikerül-e, de remélem, tudtam segíteni. (És amiről úgy gondolod, totál értelmetlen és fölösleges, azt csak hagyd ki. :))

2012. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh koszi szépen^^ Így már sokkal előrébb vagyok^^

Arigatou^^

2012. ápr. 12. 08:49
 3/5 anonim válasza:

[link]


Ez szerintem egy jó kép és segítség hozzá :))

2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ezt olvastam valahol amit az 1. komis írt. Nekem ez nagyon tetszik, és én is így fogom csinálni. !DE! ha még nem nagyon tudsz cp-zni, akkor ajánlott egy másikverzió: Ha már van egy talpad azt körbeszixalagozod (kékkel, feketéfel :) ) És ráteszed a lábad. Ugyanazzal az szixalaggal (nemtom hogy kell írni) odaragasztod a lábad. Mivel sokkal erősemm egy emberi test, mint némi ragasztó, kiveszed belőle a lábad ( ez valószínüleg egy kis gyantázással is jár ^^ ) megvan a forma, oda tehetsz mondjuk egy kis vattát, hogy kényelmes legyen, és ne ragadjon, majd egy sarkán és ujján kivágot zoknit húzz rá. :) Remélem segítettem ;)
2012. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2013. okt. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!