Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és tovább...

19970320 kérdése:

15 éves vagyok és tovább tanulás előtt. Konduktor szeretnék lenni de nem tudom hogy a humán vagy az egészség ügy lenne-e ehhez jobb, de a baj az is még hogy egészség ügyet nem bírnám ki mert nem bírom a vért de akkor?

Figyelt kérdés
Humánnal ha leérettségizek lehetek még kundoktor? A Kundoktorhoz milyen érettségi kell?
2012. ápr. 11. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
középiskolában nem fogsz találkozni vérrel(ilyen iskolába jártam)ez ne tartson vissza. a humán meg az egészségügy pedig ugyan az.
2012. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

például sima gimnáziumi érettségi kell hozzá...de nem az a lényeg, hogy milyen suliba jársz, hanem hogy mennyire erős, mivel egy gyenge suli 4 éve után nem fogod az érettségin megütni azt a pontszámot, amivel felvesznek a Petőbe (jah, és hogy bennmaradj...hát az egy másik sztori) - szóval ajánlok valami erősebb gimnáziumot

Választott érettségi tárgyad pedig jó, ha biosz, pl., de meg kell nézni egy felsőoktatási tájékoztatóban, hogy van-e valami különleges kérésük, de sztem nincs ilyen

Barátnőm jövőre végez a Petőben konduktorként, ő nem csinált annak idején emelt érettségit, a választott tárgya pedig biosz volt.

2012. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!