Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12-18 évesek, tudnátok nekem...

12-18 évesek, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy statisztikai felmérést kell csinálnom szünet utánra, és néhány okból kifolyólag nem tudok elmenni kérdezni az embereket. Nagyon megköszönném, ha segítenétek azzal, hogy válaszoltok erre a nyolc kérdésre, és megírnátok a nemeteket és a korotokat.

Ezek lennének a kérdések:

1. Milyen nyelvet tanulsz?

2. Azért tanulod ezt a nyelvet mert szereted, vagy mert szükséges a mai világban?

3. Szerinted nélkülözhetetlen napjainkban a nyelvtanulás?

4. Hány nyelvet tanulsz?

5. Tervezed, hogy leteszed a felsőfokú nyelvvizsgát?

6. Ha nem az angol lenne a világnyelv, akkor is megtanulnád ezt a nyelvet?

7. Szerinted érdemes megtanulni kínaiul?

8. Hány nyelvet tervezel, hogy megtanulod?


Ismétlem tehát, nagyon nagy segítség lenne, és nem azért nem megyek el kérdezgetni, mert lusta vagyok, vagy ilyesmi, hanem mert nincs rá jelenleg lehetőségem. Kérlek, ne kritizáljátok a kérdéseket, vagy ha kritizálni akartok, a válaszadás után tegyétek meg!

Nagyon köszönöm előre is. :)



2012. ápr. 11. 20:16
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
igaz én már túl léptem a megadott korhatárt de megírom a válaszokat neked :D 1.anno : angol, német és most kezdtem a franciát 2.angol szükséges német fel kellett venni a francia meg a későbbiekben lesz szükséges :)3. nélkülözhetetlen igen 4.most egyet a franciát 5.angolból megvan de a többiből nem tervezem 6.igen szerintem megtanulnám 7. szerintem nem érdemes 8.többet nem szeretnék tanulni :)
2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

1. Angolt

2. Azért mert szükséges, ha nem kellene, akkor minek tanulnám meg, jó nekem a magyar is :)

3. Igen

4. 1-et

5. Igen, terveim közt szerepel, és ha 13-ig nem bukom meg, akkor sikerül is.

6. Nem hiszem, gondolom akkor az akkori világnyelvet tanulnám (meg gondolom azt tanítanák többet is)

7. Nem

8. 2-3-at


15/L

2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Kedves első: Nagyon köszi, nem baj, ha túllépted a korhatárt:) De azért megírnád, hogy mennyi idős vagy és hogy milyen nemű?:)

Kedves Második: Neked is nagyon köszönöm.

És légyszi aki még tud, írjon, mert még elég sok embert meg kell kérdezni...

2012. ápr. 11. 20:30
 4/54 anonim válasza:
Első vagyok. 27 éves nő :) És nagyon szívesen :)
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

1. angol, német

2. angolt szeretem is, németet nem annyira, de első sorban azért tanulom őket, mert szükségem lesz rájuk később.

3. igen

4. 2

5. ha majd egyszer olyan szinten leszek, megpróbálom angolból

6. igen, mert tetszik

7. nem tudom

8. először az angolt és a németet kéne, de utána szívesen megtanulnék még egyet, és az a japán lenne, mert nagyon tetszik, de valószínű, hogy ebből nem lesz semmi, mert nagyon nehéz, meg nem tudom hol tanulhatnám :/

17l

2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:

1.angol és svéd ( anyanyelvileg.)

2.azért,mert kötelező.egyébként semmi érzékem nincs hozzá,nem szeretem.

3.valamilyen szinten igen,fontos,hogy az ember eltudjon helyezkedni ( én nem az angollal fogok,az biztos.)

4. 2-t.az angol mellett a svédet,mert édesapám svéd származású

5. igen,svédből.

6. nem

7. nem.

8. nekem elég ez a 2


13/L

2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Melyiket írjam ha sok nyelvet tanulok?
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:

1. - Angolt, németet, oroszt

2. - Angol -> szeretem és hasznos ; Német -> hasznos, de nemigazán szeretem ; Orosz -> tetszik, szeretem, hasznos is lehet

3. - Mindenképpen, igen

4. - 3

5. - Angolból mindenképpen

6. - Valószínűleg igen

7. - Szerintem biztosan érdemes lenne

8. - Na, ez egy jó kérdés, ugye egyenlőre 3, később ha lesz rá lehetőségem, akkor még 1-2 nyelvet talán


F/17

2012. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek!! Ha több nyelv is van, amit tanulsz, légyszi az összeset írd le!:)

Ha még tudtok, válaszoljatok! Köszi:)

2012. ápr. 11. 21:01
 10/54 A kérdező kommentje:
20:52: ha sok nyelvet tanulsz, légyszi írd meg az összeset!:))
2012. ápr. 11. 21:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!