Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt számítógépet hol...

Használt számítógépet hol vehetek Miskolcon?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondoltál?
2012. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
asztali számítógép, nem kell monitor, egér, billentyűzet, legyen vagy 1-2GB RAM, egy 1magos legalább 2Ghz vagy akár 2 magos proci, meg nVidia videokártya, az is 1 G körül
2012. ápr. 12. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát 1 G-s nvidia kártyát igen drágán lehet venni, még használtan is. De mire kell akkora? Egy P4 est, használtan, de jól megépítve, 15-20 ezerért be tudsz szerezni. Alkatrészenként is ha magadnak rakod össze, kiadsz érte egy 20-ast. Nekem van elfekvőbe alaplapom, 2.5++ os procival, 512 ddr1 es rammal,stb, 20 gigás vinyó, ház,táp, ilyenek. Egyben eladni nem érdemes, alkatrészként többet ki lehet belőle hozni. Ha akarsz keresni, meg bátor vagy, akkor a jofogas.hu -t ajánlanám a figyelmedbe. De nagyon ébernek kell lenni, és rögtön lecsapni a hirdetésre. Nekem bejött. HP-t vettem nagyon "olcsóért". És még el is hozták, hogy kipróbálhassam. :)
2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!