Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nokia 5800 xpressmusic telefon...

Nokia 5800 xpressmusic telefonom van és 8 gigás kártya van benne és egyik nap azt irta ki amikor bluetoothon küldtek zenét hogy megtelt a memória és nem tudom beállítani hogy a ne a telefonmemóriába mentse hanem a memóriakártyára?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg, ha megtelt a telefonmemória, akkor felajánlja, hogy menti-e a memóriakártyára?
2012. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nekem sajnos nem írja ki és már próbáltam mindenhol beállítani de nem sikerül és wifizni se tudok mert azt írja ki hogy töröljek de nem rég kaptam a telefont és a memóriakártyámbol a 8 gigábol 1 gb telt meg szóval nem értem lehet hogy el kell vinnem telefonüzletbe!! ? :/
2012. ápr. 14. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd el az üzletbe, de azért a beállításoknál még próbálkozhatsz. Ha nem sikerül, akkor inkább egy telefonokhoz értő ismerősödtől kérj tanácsot/mutasd meg neki a telefont. ha szakértőhöz viszed, akár pénzt is kérhet érte.
2012. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát próbálkozni már biztos hogy nem fogok többet már kb 100x megpróbáltam mindenhol átállítani de nem sikerült . Rendben akkor inkább elviszem ismerőshöz ugyis van egy két olyan aki ért a telefonokhoz köszi a segítséget :)
2012. ápr. 16. 18:22
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt de sikerült megtalálnom nagy nehezen ! :)
2012. ápr. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!