Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi érdekvédelem - Mit...

Munkaügyi érdekvédelem - Mit tehetek, ill. követelhetek-e kártéritést, ha kismamaként, kifizetés nélkül szélnek eresztettek és soha nem voltam náluk bejelentett alkalmazott?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és egy időre abbahagytam a munkát. Erre a cégem úgy reagált, hogy kirúgott és most ki se akar fizetni, minden munkámba beleköt, próbál ürügyet találni, hogy ne, illetve minél kevesebbet kelljen kifizetniük. Ami a szép, hogy több éve dolgozom náluk és nem vagyok bejelentve. Éppen ezért, hogy legyen pénzem a babás időszakra, annyit dolgoztam (teljesitmény bérezés), hogy elegendő pénzem legyen. Ezt nem akarják most kifizetni, mert gondolom, túl soknak tartják, amit összegüriztem magamnak. Ezek után arra gondoltam, egy médium segitségét kérném. Milyen vonzata van ennek? Tehát ha ezt megteszem, akkor várhatok-e a cégtől kártéritést? Vagy mit tegyek? Nem akarok pereskedni!!!
2009. jún. 19. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak
2020. jan. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!