Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Fontos!

Anonimiss kérdése:

Mit gondoltok? Fontos!

Figyelt kérdés

Most ne nézzetek buta pi***nak, de szerintem egy mozizás, vagy mondjuk elmenni együtt egy cukrászdába/kajálni valahova egy pár dolga, esetleg haverokkal együtt szokták csinálni. Az, hogy a legjobb haverjával egy fiú elmenjen moziba, nekem kicsit furcsa, lehet, hogy csak a sötét, meghitt hangulat miatt, nem tudom...Persze nem azt mondom, hogy ezzel melegnek nézem, csak szerintem kettesben inkább egy szerelmes pár menjen.Kérlek Titeket, mondjátok el a véleményeteket!

18/L



2012. ápr. 14. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rohadtul mindegy neked, hogy más mit csinál? Na már mégis miért ne mehetnének el együtt?


A sötét meg a film miatt van, nem neked, hogy romantikázz...


Inkább törödj a saját dolgoddal :D

2012. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Áááá, ne már. Hülye pi***nak szabad nézni? Két ember között létezik olyan, hogy barátság, és igen, ez lehet bizalmas, meghitt, anélkül, hogy bármilyen szexuális töltete lenne.


Persze fogadom, ha te mész a legjobb barátnőddel valahova, az teljesen ok...

2012. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van, de a barátomról van szó, és alapból természetes, hogy nem zavarna, mondom is neki mindig, hogy találkozzon sokat a haverjaival,csak mióta az osztálytársaim folyton mondogatják,hogy szerelmi háromszögben vagyunk, vagy, hogy hol hagytam őt és a haverját, ha éppen egyedül vagyok, mintha a barátomon kívül ő is hozzám tartozna, azóta rengeteget sírok emiatt, nem tudják engem mennyire bánt ez.. és igazából ez azért van, mert suliban egész nap együtt vannak meg néha a barátom átmegy "kockulni" egész éjjelre, ami persze nem baj, én is imádom csinálni..Csak az a pár ember, aki ezzel mindig viccelődik, nem tudja milyen sz*r mindig ezt hallgatni, hogy ők egy pár, meg egymás imádottjai, stb..sajnálom, hogy ilyennek gondoltok, néha már én is undorodok magamtól, mindig kiborulok apróságokon.
2012. ápr. 14. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az ember együtt lóg a legjobb barátjával, teljesen természetes. Amit az osztálytársaid csinálnak, az nem az, velük van a probléma.

Ne hagyd, hogy ennyire befolyásoljon, mások mit mondanak. Szerintem ők sem gondolják komolyan, csak ugratnak, mert látják, mennyire érzékenyen reagálsz erre. Talán irigykednek (ha lányokról van szó, garantált), talán csak viccelődnek, és nem veszik észre magukat. Próbáld figyelmen kívül hagyni őket, egyszerűen nem éri meg emiatt aggódnod.

2012. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 meleg-film-felirat válasza:
Ez egy féltékeny pics@!!?
2012. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ezt egy nőnek nehéz lesz megérteni, de van aki mondjuk azért megy moziba mert érdekli a film, és akkor már miért ne vinné a barátját is? Másfelől az én haveromra is szokták mondani, hogy "Hol a szerelmed", én csak mosolygok és elküldöm a francba őket szép szolidan :)
2012. ápr. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, tényleg megnyugtatnak. A barátom is nagyon ideges a beszológatók miatt, mert látja, mennyire összeesem egy-egy ilyen megjegyzés után...De tényleg nem kéne törődnöm velük, ha belegondolok mindenkinek van 1-2 legjobb barátja, akivel többet van, és örülök, hogy neki nem kétszínű s*ggnyalói vannak:)
2012. ápr. 15. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

hát ezt sose tudhatod..nem akarlak megijeszteni de lehet h a barátjába szerelmes...csak még magnak s meri bevallani..:/

de miylen filmet néztek?

2012. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy utolsó.
2012. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert?-.-
2012. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!