Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye kérdés: Hol ismerkedhetn...

Hülye kérdés: Hol ismerkedhetnék különc emberekkel? ( lent. )

Figyelt kérdés

Furcsának tartanak, mert más vagyok, mint az emberek. Igazából nem nagyon bírom az embereket. Lehet hogy azért mert hozzám hasonlókkal nagyon ritkán találkoztam eddigi életem során. Mindegy.:) Annyiszor hallom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki "különc". De ezt saját tapasztalataim megcáfolják, ugyanis sosem találkozom ilyenekkel.

Tanácstalanságomban már nem tudom hova menjek, hol keressem "őket." Van valami ötletetek? Előre is köszönöm.


2012. ápr. 15. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sirius teaház. Kezdetnek.
2012. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allitolag en is kulonleges vagyok.Sokan mondtak mar anno de meg nem jottem ra h miert.Pl egyszer veradasra mentem, erre a feliratkozasnal az egyik egeszsegugyis megkerdezte, milyen vercsoportom van, mondom neki, passz szerintem valami egyszeru...mire a no mosolyogva , sztem neked biztos kulonleges van latszik a kisugarzasodon...amugy nem kulonleges a vercsoportom mondjuk nem is Rh. Szoval benezte.na de sok ilyen volt...egy termeszetgyogyasz vgy nem tudom mi pl. nem kevesebbet allitott, h 1 millio emberbol 4 van olyn mint en, de o is csak sejtelmesen vigyorgott, azota se jottem ra mire fel velte ezt, lehet arra ertettek ,h olyan fogyatekos mint en csak nagyon keves van a vilagon.xD Am en is 10 eves korom ota erzem h nem nagyon erzem az emberekhez magam kozel, pedig nem vagyok antiszoc, nagyon nem.Szoval ha gondolod irj. Am konyvtarban meg spirituali s korokben, eloadasokon elofordulnak specko emberek.Na de ne vmi divatezos majmok kozott keresgelj.Aztan tudos palantak kozott is akadnak, irojeloltek informatikai geniuszok kozott... onjelolt vilagmegvaltok, indigok,stb
2012. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezek szerint te is UFO vagy mint én,el ne áruld senkinek!
2012. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem arultam el senkinek, de latod!.....lebuktam....azota is sztem titkos megfigyeles alatt allok.....xD:DDDDD;)
2012. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Abszolút igaz rám is, amiket leírtál. Hány éves vagy és milyen nemű?


én 19 f


ha gondolod, írj levelet ! :-)

2012. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja velem:) rám is igaz az összes betü :D
2013. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!