Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lila és a fehér b. zis szín?

A lila és a fehér b. zis szín?

Figyelt kérdés
mert 14/F vagyok és van egy lila pólóm és pár fehér és egy páran azt mondják, hogy ez a kettő b.zis szín...
2009. jún. 19. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A fehér semmiképpen sem az. A lila..hát az már egy kicsit nőiesebb, de ha neked tetszik, hordd. Én a babarózsaszín (vagy akármilyen hasonló árnyalatú) férfi pólóktól ingektől szoktam padlót fogni. Na, az tényleg homis.

18/L

2009. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

a fehér egyáltalán nem

sőt még a rózaszín sem..persze van ,akin úgy látszik,de amúgy divat most a rózsaszín póló fiúnak:D

2009. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem a lila és a fehér egyáltalán nem b_zis.A fehér az biztos,hogy nem.De ha azt mondják,hogy b_zis akkor ne foglalkozz velük.ha tetszik miért ne hordanád?A lila amúgy is divatszín:Dxd.nekem tetszenek azok a fiuk akik ilyen színeket hordanak.:D 13/L
2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 werte ***** válasza:
90%

Amilyen érdekes lett a világ hát nem is tudom. 10 éve kérdezted volna ezt, egyből vágtam volna rá. De amilyen színű ruhákat nyomatnak a fiatalokra, már már unisex minden felső:)


Szóval szerintem ha illik az egyéniségedhez és szívesen is hordod ki a fenét érdekel a más véleménye? Max a párom kérdem meg... anyámnak amúgy is minden extrémnek számít, mert "bezzeg az én koromban...":D


F/28

2009. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Fehér oké, lila b..zi, rózsaszín pedig egy férfin ultrab..zi. Legyünk már férfiak, vazze.
2009. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%
Ez a szabástól is függ. Ha egy testrefeszülős haskilógatós izé akkor naná hogy az. Egy kényelmesen lezser, nem rikító lila az teljesen ok, fehérrel ugyanez. Persze ez a viselőjétől is függ, bár szerintem is a rózsaszín sokkal inkább b_zis mint a lila
2009. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy is! Szerintem ne hallgass a többiekre. Ha jól érzed magad benne akkor viseld nyugodtan.
2009. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

A fehér semmiképpen. De hordj amit szeretnél!

Én nem lelkesülnék, ha a Páromat lilában látnám meg...:S

Mondjuk ő már narancsot sem szeret hordani.

2009. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
nem sztem egy pasin nagyon jót mutat a lila bár ez függ a bőröd színétől is
2009. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!