Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Nos, 3-an vagyunk barátnők ovis korunk óta, lassan 14éve és egyikünknek képbe jött egy pasi (első szerelem, hozzá teszem 20évvel idősebb a pasi). A vak is látja, hogy A (nevezzük így a barátnőmet) oda van érte, 0-24ben smseznek, telefonálnak, chatelnek. Heti 1x néha 3-4x találkoznak. Ha velünk van is állandóan kezében a telefon, másról nem lehet vele beszélni csak a férfiről. Ha szóba hozzuk, hogy kicsit álljon le, nem érdekel, a férfi minden perce, akkor megsértődik, már ilyeneket mondott, hogy akkor hagyjuk abba a barátságunkat. A férfit kb 3hónapja ismeri.


Lényeg: egyik nap én és a harmadik felünk (legyen a neve B) lent sétáltunk a parkban, miközben összefutottunk A-val aki zokogva telefonált, kivel mással, a férfivel. Vártunk rá HÁROMNEGYEDÓRÁT, hogy letegye a telefont, és megkérdeztük, hogy mi baja van, és ezt válaszolta: semmi. Megkérdeztük mégegyszer, hogy : naa mond már el mi történt, és azt válaszolta, hogy: ne haragudjatok, de ezt most nektek nem fogom elmondani.


Lehet, hogy ez csak nekem tűnik ennyire szarnak, de szerintem nevetséges, hogy a családi problémáit egy "idegen" férfivel beszéli meg, és nekünk annyit tud oda nyögni, hogy semmi baja nincs..... Mit csináljunk? HELP



2012. ápr. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
SZerintem C ha A-nak adja B-től kapott tanácsot, akkor A-nak és B-nek is jó, de C semmiképpen nem nyer rajta mert A átveri B-t, és az nem etikus C-vel szemben. Szv. sztm. A szemét B-vel, és C-vel átveri őt...
2012. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem :D Nincs a sztoriba C.


Csak A, B, a pasi meg én.

2012. ápr. 16. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a C :D
2012. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!