Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy baki tini vagyok még...

Rami** kérdése:

Van egy baki tini vagyok még nincsen menzeszem és folyton mocskos dolgok járnak az eszemben miért van ez?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor lépsz tinikorba dolgoznak rendesen a hormonok stb:)) az a normális, hogy ebben a korban ez jár a fejedben. nincs ezzel semmi gond, ki kell élvezni, ilyenkor lépsz tinikorba dolgoznak rendesen a hormonok stb:)) az a normális, hogy ebben a korban ez jár a fejedben. nincs ezzel semmi gond, ki kell élvezni, de valóban nem kell (szerintem nem is szabad) tettlegessé váltani :D erre van a maszturbálás, stb:) ez amúgy egészséges, sőt, hasznos is, mert amellett hogy jó érzéseket okozol magadnak, későbbi években amikor tényleg lefekszel egy sráccal, tudni fogod, hogy mi esik jól, és mi nem + jó érzés ismerni a testünket :)

szal semmi gáz veled, természetes, egészséges dolog ez. ez amúgy egészséges, sőt, hasznos is, mert amellett hogy jó érzéseket okozol magadnak, későbbi években amikor tényleg lefekszel egy sráccal, tudni fogod, hogy mi esik jól, és mi nem + jó érzés ismerni a testünket :)

szal semmi gáz veled, természetes, egészséges dolog ez.

2012. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha köszi csak azt nem étem még nincs mnzeszem és meg vagyok ilyedve hogy nincs és mindig arra gondolok hogy nincs méhem vagy ilyesmi
2012. ápr. 18. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy.
2012. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 és lány vagyok
2012. ápr. 18. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz, majd ha 3 év múlva nem jön meg, akkor kezdhetsz aggódni, de most még semmi okod nincs rá.
2012. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!