Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szokott interneten rendeln...

Aki szokott interneten rendelni külföldről, szállítási költség különböző országokból mennyi kb?

Figyelt kérdés
Gondolok pl Németországra illetve EU-n belüli országokra, illetve érdekelne még az USA is. Ebayen nézegetek cuccokat és kíváncsi lennék mennyire érnék meg vhonnan külföldről rendelni.

2012. ápr. 18. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
közben látom, hogy ebay ír ki nekem szállítási költségeket, szal módosítanám kicsit a kérdésemet, éspedig úgy, hogy megéri-e egyáltalán külföldről rendelni, nem túl kockázatos-e egy műszaki cikk esetében pl.?
2012. ápr. 18. 18:43
 2/4 anonim válasza:

Én angliai áruházból már rendeltem ruhákat, nagyon megéri, de csak nagyobb mennyiségnél, ezért érdemes ismerősökkel összefogni. Elvileg az ebay sem rossz, figyelni kell a hírdető értékeléseit, minél több pozitív van annál megbízhatobb. A paypalos fizetés még biztonságosabbá teszi. Ez az én véleményem.

De számolni kell az uniós országokon kívűlről történő vásárlás plusz költségeivel, vám és áfa, nomeg a tengerentúlró lörténő szállítási költséggel.

2012. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg müszaki cikket pl nem éri meg.ami itt drágának tünik az kint olcsó, és arra jön minden adó meg baszás.de használt dolgokat,,amik könnyüek, mitomén bélyeg,könyv ilyesmi azokból lehet jókat találni
2012. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak mert pl találtam magamnak ps2-t ami szállítással mindennel együtt kb 15-16 ezer forint. ha neadjisten nem jó akkor cseszhetem nyilván ezért félek kicsit.
2012. ápr. 19. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!