Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet legális úton emberi...

Lehet legális úton emberi koponyát szerezni? (dísznek)

Figyelt kérdés
Talán furcsának tűnhet a kérdés, de tényleg érdekelne. Nem vagyok szektás, elmebeteg, sátánista stb., csak szerintem szép díszítőelem lenne. (legális = a néhai tulajdonos meggyalázása nélkül) 21/F
2012. ápr. 18. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem legálisan sehogy, hát gondolj már bele!

illegálisan biztos hogy lehet, de hát az meg téged nem nagyon érdekel.

de vigyázz, ha valaki azt állítja hogy amit elad az legális, az vagy nem igazi koponya vagy nem legálisan adja el.

2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hamisítványt szerintem. Alig van különbség a 2 között, és még törvénybe sem ütközik.
2012. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm. Lehet benne valami. Kutna Horáról jutott eszembe. Ott minden emberi csontokból készült, igaz, nem éppen a mai világban. Minden esetre nagyon szép. Csak gondoltam akadnak akik felajánlják a testüket a dokiknak, stb. Bár a mai világban az ilyesmi elég tabunak számít. Mikor a szeretteid holtteste is gyakorlatilag a temetkezési vállalkozóké, és szinte nem is láthatod ... Illegális úton meg ingyen is tudnék szerezni XD , de utána nem tudnék tükörbe nézni.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 18. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyit adnál érte?
2012. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!