Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit jelent, hogy nem...

S. O. S. Mit jelent, hogy nem ad képet a pixel?

Figyelt kérdés

A jófogáson vettem egy telefont 5000Ft-ért.Azt mondta az illető,hogy elég jó állapotba van.Gondoltam,miért ne vegyem meg a páromnak,mert olyan munkát végez.Majd jött a telefon töltő nélkül,amit mondta megvan.Külön-külön bevolt zacskózva(aksi meg a telcsi)Majd megnéztem az én töltöm egyezik e vele.Igen egyezik,de hiába nem tölti!Majd ahogy kidobtam a zacskókat,ezt az üzenetet olvastam rajta,ami tollal volt írva:Nem ad képet a pixel!

Kérem segítsen valaki!Érdemes vennem töltött hozzá?Mivel nem tölti.Telefon tipusa zte gn.

A válaszokat köszönöm!



2012. ápr. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Pixelhibás a kijelző, azaz az egyik (vagy több) képpont nem veszi fel az információt, így az magában világít külön (például a háttérfény színével).


Megtévesztett az eladó, ha ezt előre nem tüntette fel (töltőt miért nem adott már, amikor tartozék?)

2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig rá is kérdeztem hogy van e tartozékok hozzá.Azt mondta,hogy töltő van,de headsett nincs.

Most hívtam telefonon,fel sem meri venni a telefont!Megfogadtam,hogy többet semmit nem veszek a jófogáson!

2012. ápr. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!