Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová és kihez fordulhatok ha...

Hová és kihez fordulhatok ha azt akarom hogy ellenőrizzék le a gyermekem tanárát? Ugyanis eléggé pikkel a gyermekemre "nem tudom miért" a mai napon pedig elküldte a gyereket a qrva anyjába szó szerint!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Először az igazgatóhoz, de lehet előtte beszélnék a tanárral is, tudod ősi mondás: halgattassék meg a másik fél is.
2012. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted ha bemegyek a tanár azt fogja mondani hogy igen anyuka elküldtem a fiát a qrva anyjába mert nem csinálta meg a feladatot?! Szerintem még jobban rá fog szállni a gyerekre ezt pedig nem szeretném. Már több anyuka is panaszkodott erre a tanárra, a fiammal pedig szerencsére vagyok olyan kapcsolatban hogy mindent elmond nekem.

Az igazgatóról annyit hogy a gyereket nagyobb gyerek megfenyegette bicskával a suliban, szóltam neki reggel, délután megkérdeztem hogy mit intézett az volt a válasza hogy nem ért rá utána járni majd holnap utána jár. Muszáj leszek átvinni másik iskolába a gyereket, ami nem igazán jó mert normális iskola közelben nincs, és többet kell utaznia a gyereknek.

2012. ápr. 20. 06:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nagy valószínűséggel nem fogja mondani.

Nem védem a tanárt, de azt gondolod, hogyha hozzá fordulsz először, akkor pikkelni fog a fiadra.

És akkor nem fog pikkelni, ha az igazgatón keresztül "hátbatámadod", még a főnökét is beavatod a dologba?

Ezt igen rosszul gondolod..

Ha vele beszélsz először, akkor azért az jöhet le nála, hogy azért ne engedjem meg magának ilyen dolgokat, viselkedést, most nem a gyerekkel áll szemben.

Azt hogy ne pikkeljen se így, se úgy nem tudod elérni..

2012. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy bármit feltételeznék a fiad viselkedésével kapcsolatban, azért mondok egy PÉLDÁT..

A tanár beszél a gyerekhez, mondjuk valami megrovó van a mondandójában, mire a gyerek elfordul és kinéz az ablakon, kvázi lesz@rja, amit mondanak neki. De ez lehet egy szinte ÖSZTÖNÖS (nem is tud róla!) grimasz is..

És akkor most figyelj! A gyerek egy rossz szót nem mondott, mégis kiválthat egy reakciót és idők folyamán összeadódhat..

Ezek azok az "apróságok", amely (sok ilyen lehet) bíróság előtt soha nem bizonyítható.

Mégegyszer! Nem védem a tanárt, de ismét a mondás: hallgattassék meg a másik fél is!

2012. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! Beszélni fogok a tanárral is!

De végső döntésem csak az iskola váltás lesz, mert ez már túl sok stressz a gyereknek amit itt kapott.

2012. ápr. 21. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt természetesen Te döntöd el, én is tudok azért olyan tanárról, aki finoman szólva nem alkalmas pedagógusnak.

És nem a gyerekedről beszélek, de tudok olyan "csapatot" is osztályon belül, ahol végletekig igénybe veszik a tanár türelmét, és akinek nincs eszköz igazán a kezében a fegyelmezéshez. Nemcsak a diáknak, a tanárnak is vannak személyiségi jogai, dehát nálunk ez olykor oda-vissza nem működik.

2012. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!