Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden hol tudnék Spongyabob...

Szegeden hol tudnék Spongyabobos ajándékot, pl. bögrét, vagy bármi mást venni? Egy barátomnak szeretnék ajándékot, mert bolondul a meséért, én meg pont az ilyeneket nem szoktam figyelni a polcokon.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:41
 1/2 Stella90 ***** válasza:

a kálvária sugárúton van egy military bolt, ott szoktak lenni...vagy nem messze mellette van a starcopy, ott full olcsón rányomnak bögrére, pólóra, akármire akármit, amit viszel pendriveon...vagy várj pont itt van előttem egy szórólap :D

szeged nagyáruház földszint a mozgólépcsőtől balra a kulcsos mellett:

-fényképes bögre : 1990.-

-kispárna : 3500.-

-egérpad : 1990.-

-pólóra nyomás(fehér) : 1600.-

-pólóra nyomás(színes) : 1900.-

+póló 999.-

vállalnak hozott pólóra is, és akkor olcsóbb...remélem segítettem :)

2012. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pont ma láttam a Napfényparkban, pontosan a Kikben spongyabobos cuccokat, és nem is voltak drágák.
2012. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!