Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15. kerületről mi a véleményet...

15. kerületről mi a véleményetek? Mennyire számít elitnek, drágának, vagy hanyagnak? Melyik a legelitebb, illetve legszegényebb kerület Pesten?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a legdrágább legelitebb a 2. kerület.
2009. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nem rossz részei, de a legtöbb egy panel dzsungel, nekem nem tetszik az egész a legelitebb az I és a II kerület a legolcsóbb szerintem soroksár, csepel és ezek gázosak is
2009. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. jún. 20. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
én a 1.kerületbe lakok és imádom! vannak szép részei a nádasóparnál vagy nádastó utcánál kis kertes házas,szép nyugis és van forgalmasabb "városi" részei.nagyon jó mert sok iskola van köztük a László Gyula a legjobb és a Kontyfa én oda jártam 8 évig (kontyfába) és kedvesek a tanárok meg stb.azért is jó mert minden közel van van itt rendőrség vannak pletykás nyanyák akik viccesek főleg h ha semmit se csinálsz már rád szólnak xD és szép lesz újpalota mert a házakat lefestik és tök szép színes lesz és 2010-re építenek az erdőkerülő utcához egy sport pályát benne lesz tenisz péálya,foci,kosár miinden!é nagyon szeretem én a páskomliget utcába lakok és minden kis ze-zugát ismerem a helynek. a főtér is nagyon jó főleg mikor vannak újpalotainapok,tüijáték és még néha híresebb emberek is fellépnek mint pl most nem rég a Zanzibár.szép én így szeretem.:)
2009. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lemaradt az 5-ös tehát a 15. kerületbe lakok :D:D
2009. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én rokonom is a 15. kerületben lakik. Családi házas övezetben. Bár sok a panel is, de ő nagyon szereti. Remélem te is szeretni fogod, ameddig még ott laksz.

2009. jún. 21. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!