Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

A menstruációm már több mint egy éve megjött és szeretnék tampont használni. Minivel próbálkoztam elsőnek de az se ment fel. egy picit be ment de fájt. Nagyon! Aztán még kétszer megpróbáltam de nem ment! Anyukám azt mondja, hogy az első szex után tudom felhelyezni a tampont de nem egy még szűz barátnőm használ mininél nagyobb tamponokat is! Mit csináljak? Nem lehet, hogy valami bajom van?

15/L



2012. ápr. 21. 23:43
 1/2 anonim válasza:
kérd el anyud vibrátorát, használd bátran és jó lesz az az átkozott tampon :)))
2012. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod (legalábbis a leirtak alapján). Van akinek kisebb van akinek nagyobb a nyilás a szüzhártyán.(Nézd meg a tiedet egy tükör fölé guggolva, talán ugy könnyebben megérted.) Meg a hüvely tágulékonysága is egyedi.
2012. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!