Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell értelmezni ezt az...

Hogy kell értelmezni ezt az idézetet?

Figyelt kérdés

Minden lánynak kell egy fiúbarát, aki eljátsza, hogy a pasija, ha szükség van rá. Aki tanácsot ad, hogy ne égesse le magát még jobban, aki elmondja, hogy gyönyörű vagy, és tudod hogy neki legalább fiúszeme van. És akivel talán kölcsönösen tudjátok, hogy több ez, mint barátság, de ezen az ötleten csak nevettek..mert több mint barátság..


Igazából az utolsó mondat az amit nem értek teljesen.


2012. ápr. 22. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketten tudjátok, hogy ez már szerelem, de még magatoknak sem meritek bevallani.
2012. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy ember az életedben, aki őszintébb, mint akárki más, akinek bármit elmondhatsz, és ő egy fiú. Tudod, hogy lehetne ez több is, érzed, hogy senki más nem lehetne veled ennyire elfogadó és nem támaszkodhatsz senki másra ennyire. De ha végül még sem jön össze, akkor olyan sérelmeket szereztek, amiktől már semmi sem lenne ugyanaz, többet nem tudnád vele megbeszélni a dolgaidat. Mindkét emberben felmerül, hogy együtt kéne lenniük. De nem teszik, mert ha nem sikerül, elveszítik egymást.
2012. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és így bele lehet szeretni másba is?
2012. máj. 15. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Második kommentelő vagyok. Szerintem nehezen. Mármint általában ha egy fiú ránéz egy lányra, akkor ritka, hogy nem akarja elsőre felszedni. ( Úgy értve, ha a lány ki néz valahogy), szóval kevés az olyan fiú, aki előbbre tartja egy lány személyiségét, mint a külsejét. Szóval nem lesz meg ez az őszinteség és nem fogja annyira foglalkoztatni a bánatod, mint ahogy egy legjobb fiúbarátot érdekelne.
2012. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt, hogy én vagyok a fiú. Csak mert tudom, hogy külsőre bejövünk egymásnak, és imádjuk is egymást, senki más nincs, akivel így ellennénk és mindent elmondanánk. Viszont fura, hogy egyikünknek se volt komoly kapcsolata. Mindekettőnknél az volt a gond, hogy nem volt meg az a plusz. És már annyiszor előfordult ez, hogy elkezdtem agyalni, hogy lehet ez azért van, mert nekünk kéne összejönni? lehet, hogy tudat alatt akarunk összejönni egymással?
2012. máj. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!