Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért elítélt ennyire a füvezés?

Miért elítélt ennyire a füvezés?

Figyelt kérdés
Mert ha úgy nézzük, akár egyenrangúnak is lehetne tekinteni az alkoholfogyasztással. Miért van ez az "előítélet", h a füvesek/füvezés annyira rossz dolog?

2012. ápr. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanazért amiért sok tudatlan azt hiszik hogy a testépítésben használt tömegnövelő , fehérje , vitaminok, keratin= szteroid és nem természetes izom.


Az emberek tudatlansága miatt van elítélve.A fű pedig gyengébb tudatbefolyásoló szer mint az alkohol.talán a dohányzással egyenértékű.

2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert a sok buta ember elhiszi amit a TV-ben hall:/
2012. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert a fű nagyon hamar elvezet a keménydrogokhoz. Ez tény és tapasztalatból mondom.
2012. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 an00nym ***** válasza:

a média miatt van ennyi előítélet, az alkohol volt valamikor a fejlett társadalom tudatmodosítója ezért ráerőszakolták az elnyomott társadalmakra, még ha kutúrájuk sokkal kiterjettebb is volt

nem annyira rossz nézz meg néhány kérdést ezzel a kulcsszóval(fű vagy marihuána) és nézd meg a legutóbbi 6-7darabot megtalálod ott a válaszaimat különböző szempontok szerint azokból mindent megtudsz, ha valamiről a fűvel kapcsolatban(társadalom,történelem,kémia,biológia stb.) komolyabb tájékoztatásra van szügséged keress meg privátban


mellesleg

az első kettő helyes a harmadik meg egy hihetetlenül nagy butaságot írt, ha pedig tényleg személyes tapasztalat akkor nagyon labilis személyiség és inkább a pszichológusnál kéne ülnie nem a gép előtt

és az elsőnek üzenem hogy természetes izom,DE nagyon gyors izomfejlődés megterheli a szervezetet és a többi szerv nem képes követni, valamint a gyorsabban épített izom gyorsabban is bomlik le, többek között azért mert a izomfehérje nem megfelelő kísérőanyagokkal épül be

2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mert nem képesek elfogadni, hogy semmi bajod nem lesz tőle és jobbnak látják drogprevenciós filmekkel meg mindennel ami eszükbe jut veszélyes dologként beállítani a füvet.

ha valakit "rosszul lesz" egy marihuánás cigarettától azt egyből leadják a híradóban, hogy az emberek elrettenjenek és lássák hogy milyen "rossz"(a rosszullét maximum gyenge nikotinmérgezés miatt következhet be). Ha viszont valaki alkoholmérgezés miatt kerül kórházba arról meg halhgatnak mint a sír.

2012. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha valaki alkoholtól lesz rosszul az mért nem elrettentő? a legtöbb baleset az alkohol miatt van. az utakon meg mindenhol. a fű nem módosítja annyira a tudatot mint az alkohol. és mégis egyik legális a másik nem.:S
2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kapudrog-elméletről annyit, hogy egy idő után a füvezés miatt kíváncsi lettem más szerekre is, pl. kokain. Vettem egy gramot, de kiderült, átvertek, már fogyasztás előtt lemérve 0.4 gram környékén volt csak (szemre is láttam, hogy kevésnek tűnik, de a fű dealerem lemérte mérleggel), és nem volt szinte semmilyen hatása, lehet jó erősen higítva is volt. Csak annyit tapasztaltam, hogy pörgök és beszédesebb vagyok, de mindezt alig érezhetően. És kidobtam az ablakon 15 rugót. Ekkor elhatároztam, hogy nem kísérletezek semmi mással. A heroin érdekel volna még, de szúrni nem szúrnám magam, az túl durva, na meg elsőre bele lehet halni, ha elrontod az adagolást, vagy túl tiszta szert kapsz, nem beszélve arról, hogy nagyon addiktív, biztos többször használtam volna, ha bejön, és utána az elvonási tüneket borzasztóak, amiket olvastam. Úgyhogy valamennyire igaz a kapu-drog elmélet, mert érdeklődni kezdtem más szerek iránt, és egyet ki is próbáltam a keményebbek közül. De persze biztos vannak olyanok, akik füvezés mellett még csak nem is gondolnak másra, vagy keményebbre. Szóval ez az elmélet nagyon vitatott, és nem lehet tudni, kinek van igaza.
2013. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orszàgokba ahol legalizàltàk ott egy felmèrès ki mutatta hogy sokkal kevesebb ember probàlta ki a kemèny drogokat mivel ha legalizàlva van akkor csak bemèsz egy boldba ès megveszed,de ha illegàlis akkor dilerhez kell mened ès ő nagy essèlyel probàl ràd tukmàlni kemènyebb cucokat,ènis tapasztaltam amugy!
2013. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!