Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft szerveremen szeretné...

Csaba_ kérdése:

Minecraft szerveremen szeretnék rang-os rendszert. Hogy lehet csinálni olyat, vagy honnan lehet olyan progit szerezni?

Figyelt kérdés
Bizonyos felhasználó csoportok ne tudjanak bizonyos parancsokat használni vagy ne tudjanak bizonyos elemeket lerakni vagy használni!

2012. ápr. 22. 19:46
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Bukkit mod, GroupMenager nevű plugin. Permissionokkal lehet beállítani csoportokat.
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok. köszi,


de idő közbe rájöttem milyen szervert szeretnék.

A sok-sok jó kis MODok között jöttem rá, hogy ha minden igaz "vanilla" alapú szervert szeretnék. (a minecraft .net oldalról szedtem le a jar-t) Ezt MODolgattam nagy sikerrel, nekem ez tettszett, mert látványos dolgokat adott hozzá a szerverhez. (A bukkit az nem tettszett látványban:( )


Esetleg tudnál "vanilla"-hoz is olyan rangos progit ajánlani? :)

Vagy hogy lehetne belerakni azt a plugint a vanilla-ba?

THX!

2012. ápr. 24. 17:33
 3/4 timon78 válasza:
Szia a vanilla szerver az nem pluginozható vagyis én még nem jöttem rá
2013. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
olyant szeretnél hogy tudjanak az emberek rangot venni pl.táblárol vagy weboldalról mert akkor ha táblárol ajánlom a rangksign plugint mivel azt arra találták és azzal még permission is tudsz hozzá adni de ajánlom a group managert mivel azzal lehet rangot kreálni remélem segitettem :)
2017. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!