Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Távmunka vagy becsapás? Van-e...

Távmunka vagy becsapás? Van-e valakinek információja a hódmezővásárhelyi székhelyű Telecomex Kft-ről?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam, olvasd el. Ha nem akarod, akkor tömören: becsapás.


[link]

2012. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lieko válasza:

Hello. Sajnos szerintem ezt tiszta csalás, és sok embert átvágnak, nekem is küldtek a postafiókomba ilyen email-t és rögtön "munkatárs" lettem, ha igaz lnne amit írnak, akkor minden ki ezt csinálná, ahelyett hogy dolgozna keményen minden forintért. Apostafiókom rendszerint tele van ilyen szeméttel, nem győzöm kitörölgetni, na és nem csak a Telecomex hanem a Hunor is,....

ez mind csalás, csak azt nem értem hogy engedik meg ezt a sok csalást szép kis hazánkban.....

2012. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lieko válasza:
bocsi fel vagyok háborodva, írtam helyesírási hibákat , elnézést
2012. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 effedue válasza:
A [link] azaz a hódmezővásárhelyi bejegyzésű Telecomex Kft. durva csaló társaság. Az elején kicsalt pénzetekért semmit nem kaptok, azaz fizetős munkát biztosan nem. Ha valamennyit befizettek nekik, akkor többet nem fogtok náluk senkit elérni, és kizárólag kamu lefoglalható munkákat találtok (5-10, esetleg 20 forint / db munkadíjjal). Ha éjjel-nappal dolgoznátok, akkor talán visszajönne a regisztráció gyanánt ellopott pénzetek, feltéve, ha valaha is fizetnek. Hogy milyen "munkadíjak" vannak náluk, azt előre nem láthatjátok. A bankszámlájukat mostanában cserélték. A kicsalt pénzről nem adnak számlát. Már rég börtönben lenne a helyük, csak az a szerencséjük, hogy pár ezresért a sok szerencsétlen, hiszékeny, és sokszor nyomorult helyzetben levő álláskereső nem tudja hova forduljon jogorvoslatért vagy legalább a lecsukatásuk érdekében.
2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán nem haszontalan: uniós szabály, magyar törvény, hogy a munkát keresőktől tilos díjat kérni. Közvetítőknél is mindig a munkát kínáló fizet.


Online álláskereső hirdetésekért sem kérhető egy fillér sem. (Papír alapú újságban közlésért igen, s a hirdetés kiemelésért is, de ezt nem számítva ingyenes kell legyen.)

2012. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!