Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (akit nem tudom, hogy nevezhetek-e a barátnőmnek), aki mostanában, amióta ez egyik csajjal barátkozik, teljesen megváltozott. Olyan k*rvás lett. Eddig EMO volt. És, amióta vele barátkozik, azóta, ha én elkezdek mesélni neki valamit, és ő közben meglátja a másikat, egyből otthagy. (szó szerint: ha a mondat közepén tartok, ő akkor is lelép!!!!) És hát ez elég rosszul esik... de nem ez a lényeg. És még egy csomó minden, amut most nincs kedvem leírni. Meg xy (nevezzük így a másik lányt) ott van, ő tudomást sem vesz róla. És nagyon beképzelt lett, meg minden...

És most elvileg összeveszett xy-nal. (nem találkoztam azóta vele, csak mesélték) És én voltam vele a legjobban,az osztályból, másik utálják. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert most szerintem kéne neki valaki, akinek elmondhatja, stb... de mondom, eddig, amíg volt xy engem teljesen láthatatlannak vélt. Most mit csináljak? Barátkozzak vele, vagy sem?

Ui.: most van valami másik eléggé nagy ügy, amiben ő a legfőbb gyanúsított. De ezt inkább nem írom le.

13-14/l



2012. ápr. 25. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
rosszul írtam: amikor xy ott van, őt tudomást sem esz RÓLAM. Az m betű lemaradt.
2012. ápr. 25. 17:55
 2/3 anonim válasza:

Ha más sem kedveli őt az osztályból, akkor előbb-utóbb rájön, hogy a felszínes barátságoknál, mint amilyen most ezzel az új "k.rvás" lánnyal, sokkal fontosabb az olyan igazi barátság, mint a tied. Nyilván veled nem legeltetik annyit rajtatok a szemüket a fiúk, vagy nem tűnik annyira menőnek, mint veled.

Beképzelt kis p.csa, már bocsi - nem ritka ebben a korban - akinek feltűnési viszketegsége van. Azt hiszi, ha ezzel a lánnyal van együtt, akkor ők lesznek ketten a cica-jó-csajok.

Ha ezzel a másik lánnyal is összeveszett, és más sem keresi a társaságát, szépen lehajtott fejjel vissza fog kullogni hozzád, hogy ne haragudj...ha van egy kis esze meg szíve.

Persze te is keresheted a társaságát, de ne akarj mindenáron vele lenni, ha neki jobb ez a picsogás az új lánnyal, akkor kár vesződni vele, ha meg a lelke mélyén tényleg valódi barátságra vágyik, akkor magától újra veled lesz.

2012. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az osztályban fogalmam sincs miért utálják, valószínűleg az első pillanattól nem volt szimpatikus nekik, mert régen nem ilyen volt. Egyébként "visszaváltozott" normálissá, mert most nagyon összevesztek, a másik lány mindenfélét kiír róla facebookra. :/ És mondta is nekem, hogy így, hogy most már nem barátkozik xy-nal, így már nem érzi magát k*rvának. És még ő is csodálkozott azon, hogy eddig, hogy nem vette észre. Most megint tök normális, így kibékültünk. :) De azért köszi a választ!
2012. ápr. 28. 07:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!