Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kellene haragudnom? Ez...

Most kellene haragudnom? Ez igen rosszul esik.

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm, aki hétköznaponta nem mehet sehova. Hétvégén meg a lovagló helyen lóg. Én meg szobafogságba vagyok 1,5 hónapig. A többi barátnőm néha szakít időt rá, és eljön, csak ez a csaj nem. És leírtam neki, hogy én is akár mikor átmennék, ha ennyit be lenne zárva, stb. De ő inkább kint lóg, pedig 1 perc sétálva a házunk a lovaglótól. És azt mondja nem jön át, mert egész hétvégén kint lesz:/ Meg hétfőn és kedden se jön át, akkor is kint lesz. De egy órája nincs, hogy ne legek annyira egyedül? Vagy ő nem tart barátnőnek? Mert nekem ő volt eddig az egyik legjobb.
2012. ápr. 27. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Hahó! Nagyon unatkozok:D Nem mehetek sehova még egy hónapig:)
2012. ápr. 27. 15:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szobafogság??? Atyaég, mik vannak...
2012. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De megértsem a barátnőm? Igaza van?
2012. ápr. 27. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én biztos átmennék a helyében, de nem vagyunk egyformák.

Ha eddig is ilyen volt, akkor nincs min megsértődnöd, de a legjobb, ha megkérdezed tőle, miért nincs rád egy órája.

2012. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!