Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félkörív alakú fehéres holdmér...

Félkörív alakú fehéres holdméretű "tárgy" csütörtökön Budapest felett, valaki látta még?

Figyelt kérdés
Csütörtök délután (2012. április 26.) a Margit-sziget keleti partjáról a felhők között egy viszonylag gyorsan haladó fehér félkörívet láttam meg, északról dél felé magasan, legalább a felhők felett jóval (vagy akár az űrben) repült, de pár perc után elveszítettem szem elől. Valakinek van ötlete, hogy mi lehetett? Esetleg valaki látta még?

2012. ápr. 27. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
az én voltam! épp készülök elhagyni a földet több kevesebb sikerrel..eltévedtem 3héttel ezelőtt az univerzumban!és ide erre a por bolygóra landoltam
2012. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mufflon válasza:
biztos hogy UFO volt mivel azonosítatlan tárgy volt vagy műhold vagy földönkívűliek több választás nincs :D
2012. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző: Holdméretű műhold? WOW! Amúgy nem. Miért nem vetted fel? Nincs kamerás telefonod? Shsss, pont az ilyen "nincstelen" emberek látnak ilyen fain dolgokat... Nekem bezzeg mindig itt a kamera készenlétben, mégis az egyetlen dolog amit nem tudtam beazonosítani mikor alkonyodni kezdett múltkor, kiderült hogy csak a Vénusz volt...:/
2012. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mufflon válasza:
wow ?? mi wow te agysérűlt felnézel az égre mekkorának látod a holdat????és egy közelebb lévő műhold vagy tárgy lehet akkora te szemszögedből te ..............:DDD
2012. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy az én szemszögemből lehet akkora?? Műholdról beszélünk ember, az én szemszögemből egy műhold két esetben látszódhat akkorának mint a hold, ha a kilövésnél nézem meg, vagy ha felmegyek azt ott keringek körülötte. Ha pályára állt és én a földről nézem akkor nem. Te madár. Tehát műhold nem lehetett, erről ennyit. A legnagyobb műhold jelenleg 133ezer km-re van a Földtől, és szabad szemmel nem látszik. A kisebbek amiket látni lehet innen, azok távközlési, navigációs, felderítő, illetve földfigyelő műholdak lehetnek, de ezek közül is kevés látszik, mivel a legtöbb nem haladja meg a 10 kg-ot és az egy méteres átmérőt, és ezek mind 200 és 35000 km között lebegnek alacsony és közepes föld körüli pályán, és max egy távoli csillagnak látszódnak, szóval aligha fogod akkorának látni őket mint a hold. Azt még én vagyok az agysérült...
2012. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mufflon válasza:
szőröstalpú román c.gány any.d a madár te kis homokfutár :D
2012. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért akkor mi vagy te banász??
2012. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, van kamerás telefonom, viszont elég szar és egy sima foltként örökítette meg. Nem lehetett műhold, mivel kb. akkorának látszott, mint a Hold, ugyanakkor a felhők fölött repült. Nem szoktam hallucinálni, képzelődni, ilyen mesékkel szédíteni az embereket stb, de ez tényleg ott volt.
2012. jún. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!