Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elrontottam a személyigazol...

Ha elrontottam a személyigazolványomat lehet újat vagy ne tán-tán új kiegészíteni?

Figyelt kérdés
Én nem írtam a "róbert" nem írtam ó-val ezért most mit tegyek anyámnak elmondjam már vagy 1éve nem mondtam meg mert félek

2012. ápr. 28. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy az ügyintéző rontotta el.
2012. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amúgy az előzmény és a őszinte történet így hangzana én amikor múlt évben kicsit magam alatt voltam az osztálytársam meg abba faluba költözött ahol én lakok és csak ő volt az a egyetlen osztálytársam a faluban,lényeg mindig piszkált,idegesített én meg mindig fura idióta válaszokat adtam és 3 dolgozatban elcsesztem a nevem aláírását a és végül annyira megingott a bizalmam osztálytársam,és a tanáraimban mert hiszékeny voltam és mindig át akart verni hogy magamban bíztam csak és így történ hogy még a diákomat sem néztem meg mielőtt még aláírtam volna a személyimet,és ez még egy a sok közül amit elcsesztem az életemben még most is csak arra tudok gondolni ha a középiskolába megyek jövőre és megkérdezik a nevemet nem hiszi el senki (mellesleg ahova épült a iskola fölötte lévő utcát az én vezeték nevem tükröz csak másképpen írok) és mindig azt gyötört hogy ha mondjuk elkérik a személyimet és hogy mindenki végignézi a személyimet amit rosszul írtam na ez az én történetem
2012. ápr. 28. 11:07
 3/10 A kérdező kommentje:
a végét elharaptam és nem írtam le hogy:"egy világ törne össze bennem amit nem felejtenék el semmikép
2012. ápr. 28. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen tiszta lelőttem. Úgy van a személyidbe írva, hogy Robert, Róbert helyett?
2012. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,
2012. ápr. 28. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben a probléma? Külföldön a Róbert, az Robert.
2012. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak hogy magyar vagyok és mellesleg apám is róbert :D
2012. ápr. 28. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Na most nem egészen értem, mivel a személyit a Népességnyilvántartás alapján állítják ki. Ha ott is Robert vagy, akkor nevet kell váltanod. Ha nem, akkor pedig hibás a személyi, és ki kell cseréljék.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jKS..

2012. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel rá egy ékezetet? Olyan nehéz lenne?
2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha megpróbálnák ráírni akkor is kiszúrják ha mondjuk fél méteröl nézik.az a másik hogy június közepén lesz a beiratkozás a középiskolába oda meg kelleni fog
2012. ápr. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!