Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűntek a letöltésekkel...

Hová tűntek a letöltésekkel kapcsolatos kérdések az oldalról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár napja új törvények vonatkoznak az oldalra, ezért a moderátorok az összeset törölték és mostantól tilos ilyeneket kiírni, szerzői jogok megsértése miatt.
2012. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Kár. Van egy könyv, amit sehonnan nem tudok megszerezni, könyvtárban sincs meg, megrendelni meg nem akarom, mert akkor kiderülne, hogy én könyvet vásárolok. Postázás, stb, nem én vagyok otthon meg ilyenek. Ezért gondoltam, hogy esetleg letöltöm valahonnan. Természetesen jogos a szerzői jog védelme, de a letöltéssel nem a szerző, hanem a kiadó károsodik. Tehát alapból nem szerzői jognak kéne nevezni. Mindegy. Csak szomorú vagyok emiatt. A Youtuberól is leszedtek egy csomó mindent, amit máshol már nem lehetett volna megszerezni, még Amazon-com-ról sem.
2012. ápr. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!