Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom lefényképezni a...

Hol tudom lefényképezni a farmomat Farmeramán?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazából vágom, mi ez a Farmerama, gondolom valami Facebookos játék, vagy hasonló. Amúgy egyszerű:

Megvan nyitva a játék, nyomsz egy Print Screent. Látszólag semmi nem történt, de vágólapra került a képernyőd képe. Megnyitod a Paint-et, ott beillesztést nyomsz (vagy CTRL+V billentyű kombinációt). Ha ez megvolt, megjelenik a kép, csak mentsd el pl. JPG formátumba (BMP-t nem ajánlom, túl nagy lenne a fájlméret, GIF meg csak max 256 színt tud, az össze többi jó).


Másik megoldás: letöltöd a Screenshot Captor nevű programot, azzal is lehet képernyőképet csináli, de akár az IrfanView képnézegető program capture módjával is. Sok a lehetőség, amihez semmi extra program nem kell, az az első lehetőség, amit írtam.

2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Farmerama egy netes játék,nem Facebookos.Köszönöm a választ(megy a zöld),de ezt ismerem,ezzel nincs is gond.Nekem maga a játékban lévő fényképezés nem világos.Valahol le lehet fényképezni a saját farmod,majd értékelhetik mások.
2012. ápr. 30. 21:25
 3/4 anonim válasza:

bemész a városba -> jó öreg postahivatal -> idegenforgalom

és onnan már boldogulsz

:)

2012. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. máj. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!