Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lassú a számítógépem?

Miért lassú a számítógépem?

Figyelt kérdés
Mostanában lassú, az internet és a gép is kicsit. Értek hozzá, megpróbáltam pár dolgot megnézni stb... Adnátok még tanácsokat? : )
2012. ápr. 30. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt a defragglert is a D-re engedélyeztettem, és felrakta a C-re is. Most mind minden két helyen van.
2012. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szte nem muszály felrakni mindkét lemezre elég csak az egyikre.A menüjéből ki lehet választani melyik lemezen akarod futtatni tehátaz egyikről töröld le.
2012. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A menüjéből ki lehet választani melyik lemezen akarod .

ez így is teszem.

eleve be van állítva hogy mindent autómatikusan a D-re mentsen és kérdezzen rá mielőtt valamit telepít.

Mindig helyesen a D meghajtó van autómatikusan beírva, de akkor is feltelepíti valahogy a C-re is amit nem értek, hogy miért???!!!!

Egy gép önálló életre kellhet? Pl Találtam olyan mappát, vagy fájlt régebben nem emlékszem rá, aminek a neve( most dobjatok egy hátast) Ördög gépe volt. Akkor rohamosan elkezdtem törölni rengeteg olyan volt amit nem értette hogyan került rá. Sajna töröltem olyat is amit nem kellet volta, így elszállt a gép.

Telepítés után most az alapok a C vannak

ezért akarok mindent a D-re rakni, amit én amit én rakok fel a gépre, és esetleges törléssel nem száll el a gép.

De feltelepíti minkét helyre. Bocs hogy hosszú voltam, kérlek segítsetek!!!

2012. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bunkó lenni, de légyszíves ne itt tegyetek fel egymásnak kérdéseket, mert azt hiszem, hogy nekem jött válasz! Köszi.
2012. máj. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!