Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni egy nagyon...

Szeretnék csinálni egy nagyon extra oldalt, ami csajoknak szól. Lenne esélye? LÉCI VÁLASZOLJATOK.. bővebben lent

Figyelt kérdés

13/L vagyok és nagy vágyam hogy csináljak egy nagyon szupi csajos oldalt. Ez nem olyan lenne mint a többi, hanem sokkal egyedibb, extrább, és olyan dolgok lennének rajta hogy PL szépségápolási tanácsok, divattippek.... Szerintetek lenne esélye?

hogyan lehetne "reklámozni"?? Léci adjatok tippeket hogyan lehetne nagyon menő!!



2012. máj. 1. 09:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát már rengeteg oldal van, ami divattipekről és ilyesmikről szól.Lehetséges létrehoznod olyan oldalt ami mindenkinek tetszeni fog, és menő lesz, de akkor tényleg olyant kell kitalálnod, ami egyedi, és azért látogatják majd, mert máshol nem találhatóak olyanok, amik az oldaladon lesznek.Jó ötlet a csajos oldal, hisz a csajok több mindenre kiváncsiak.Kezdj bele, és majd csak rájössz, hogy mi kelti fel a lányok érdeklődését.Ha elkezded az oldalt, mindenképpen küldd el nekem privibe a címét. :)
2012. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel elég önbizalmat nyertem ahoz hogy elkezdjem köszi a segítséget. Feltétlenül elfogom küldeni... :)
2012. máj. 1. 09:45
 3/11 A kérdező kommentje:
És esetleg nem tudnál egy oldalt ami ingyenes és jó is??
2012. máj. 1. 09:46
 4/11 A kérdező kommentje:
bárki mondhat olyan oldalt.... léci aki tud segitsen
2012. máj. 1. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Html, php megy ?

Ha nem, és gyorsan akarsz belekezdeni akkor drupal.

Normális tárhelyed van ? Domain ? Ezek az alapok hozzá.

Persze ha egy .mindenkilapja izé kell neked amiből már van ezer akkor ezek nem kellenek. Mindent meg lehet oldani csak csinálni kell. Az akarás, és a sóvárgás kevés hozzá:)

2012. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké...köszi
2012. máj. 1. 10:58
 7/11 A kérdező kommentje:
a mindenkilapja fizetős??
2012. máj. 1. 10:59
 8/11 A kérdező kommentje:
ha a mindenkilapját használom hogy kezdjek hozzá??
2012. máj. 1. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Épp arra célozgattam hogy ne használj ilyeneket.

Ha már annyira ingyen akarsz akkor atw.hu, meg valami cms.

2012. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és az ingyenes?
2012. máj. 1. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!