Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nagy és...

Szerintetek nagyon nagy és durva kihívás 12 évesen egyedül elutazni Kanadába repülővel?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és egy rokonom kint lakik Kanadába. Kiszeretnék hozzá menni a nyáriszünetbe repülővel. Szerintetek be merjem vállalni? :/

2012. máj. 1. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy szüleid merik-e vállalni
2012. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én még akkor sem engednélek el repülővel Kanadába, ha minden héten oda meg vissza repkednél.
2012. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

biztos nem engedném el a 12 éves lányomat repülővel kanadába..

meg ugye londonban, vagy amszterdamban át kell szállni

2012. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ők elengednének... csak én nem vagyok biztos a dolgomban. :)
2012. máj. 1. 11:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Düsseldorfban meg Torontóban kéne átszállnom.
2012. máj. 1. 11:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy mehetsz,ha a szüleik a légitársaságtól kérnek melléd kísérőt. Az segít az átszállásoknál,és Kanadában csak a rád váró rokonnak ad át.
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: mi is úgy gondoltuk. :) Csak én egy kicsit félek... 12 órás repülőút :/ egy kicsit lehet sok lenne.
2012. máj. 1. 11:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyedül még nem is utazhatsz, csak kísérővel, főleg az átszállások miatt.
2012. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Mivel kísérővel fogsz utazni, ezért ne hagyd ki ezt az ajánlatot! a repüléstől ne félj, úgy is élvezni fogod!

én most nyáron voltam kanadába, igaz én nem 12 évesen hanem 17 és át kellet száljak Bécsbe. de az ilyen átszállások nem olyan bonyolulatak mert minden, logikusan és érthetően meg van oldva! én azt mondom vágj neki, mert nagyon megéri! : )

2012. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 1. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!