Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy a csajok...

Mért mondják, hogy a csajok nem finganak?

Figyelt kérdés

Ugyan olyan a bélrendszerük anatómiai felépítése, tehát ugyan úgy működik is. Ezáltal időnként gázt is termel.

Valamint a mai napon tanúbizonyságot nyertem. Ha nem velem történik el se hittem volna.

Ma délután egy közeli parkban voltam. Egy emelkedős részen egy biciklis csaj tekert el mellettem. Olyan 16 éves forma volt. Tapadós biciklis rövid gatya volt rajta. Még meg is jegyeztem magamnak, hogy milyen jó alakja van és milyen jól kiemeli ez a naci.

Az emelkedőn felfelé eléggé erőlködve tekrt. Kiállt a nyeregből úgy nyomta. Gondolom ettől volt, hogy ő sem számított rá, de egy hatalmas szaftost jól hallhatóan rottyantott tőlem egy kicsit feljebb.

Félreérthetetlen hang volt, biztos, hogy ezt hallottam. Még vissza is nézett és láttam, hogy totál elvörösödött. Nem szólt semmit, én se, mert hát elég kellemetlen volt nekem is a szituáció.

De ezek szerint mégis csak ők is csinálják!


2012. máj. 1. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaj... akárki mondja ezt, nem komolyan gondolja. A poén kedvvéért mondjuk, mert vannak ilyen sötét alakok akik elhiszik. :)
2012. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt szoktam mondani,hogy rózsaillatút fingok..:)

Egyébként mi nők is fingunk..Régebben egy kérdésnél el is meséltem az én fingásom történetét ami elég ciki volt.

Röviden: Azt hittem egyedül vagyok otthon,mert előző nap szülinapi bulit tartottunk,és én korábban ágyba kerültem.Abban a hiszemben voltam,hogy a párom,és barátai tovább mentek bulizni,és reggel tuti nincsenek még otthon.(ez volt megbeszélve,hogy tovább buliznak nélkülem)Reggeli készítés közben én áriáztam a fenekemmel.Olyan hangosan,és hosszan bőgettem a valagamat,hogy magam is csodálkoztam.Hát még arra mennyire csodálkoztam,hogy egyre több vigyorgó fejet látok a konyhában.A fiúk is itthon maradtak,és mindenki ott aludt ahol van hely.Az én fingásomra ébredtek fel..Még ma is azt mondják,hogy lehetetlen übberelni amit én alkottam..

De a nők nem szívesen vallják be,hogy pukkantunk mi is..

2012. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kriszti8 ***** válasza:
70%

énis csaj vok mégis fingok.sőt 1000 büdösebbet és hangosabbat mint egy fiúxdd minden csaj fingik csak ők azt gondolják hogy fujj de undorító nem tudhatja meg senki és mindenkinek letagadják.ez egy természetes dolog minden csaj és pasi egyaránt csinálja.nincs olyan ember aki életében ne fingott volna.még a kisbaba is szokott.xddénis elmesélek egy sztorit

:a barátnömmel elmentem étterembe és ettünk egy finom palacsintát.utána áthívtam magamhoz és leültünk a kanapéra.amikor ott békésen üldögéltünk hirtelen benyit az apám.bemegy és körbe néz.nem lát senkit és akkorát fingott mint egy ...és iszonyat büdöset.a barátnőmmel alig bírtuk visszatartani a röhögést és amikor kiment úgy csapkodtunk(a röhögéstől) mint 2 retardált fóka.a hangefektek a legvicesebbek. szal röviden és tömören.MINDENKI FINGIKXD

2012. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

De akkor a fiúk mért nem tagadják le? Nekik nem gáz?

Amúgy nemrég voltam egy ismerősömnél, akinél volt egy kisbaba. Hát az a kölök kb 10 percenként fingott és olyan büdöseket, hogy már majdnem rosszul lettem tőle. (Asztalnál ültünk, sütiztünk, de elment az étvágyam.) Persze próbáltam nem mutatni, mert a szülei sem csináltak belőle ügyet, hogy előttünk fingik a gyerek. Úgy csináltak, mintha ez teljesen természetes lenne. Pedig azért nem vagyunk olyan közeli viszonyban, hogy egymás előtt csinálnánk.

2012. aug. 8. 17:48
 5/13 anonim válasza:
79%
Még be is szarnak néha...
2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak társaságban is finganak. A nők meg nem, mert inkább visszatartják.
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kriszti8 ***** válasza:
38%
vannak olyan fiúk is akik tagadják..ez atóól függ hogy az illető szégyenli-e.de azt énsem értem h ezen mit kell szégyenli:/
2012. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szarni sem szarunk egymás előtt, ahol éppen ránk jön az inger. Szerintem ugyan azt kell rajta szégyellni.
2012. aug. 8. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért tagadják le sokan a csajok közül. Én például szeretem a fingos csajokat :) 30/F
2019. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oszt vannak akik még pukifétisesek! Na azokat mennyire idegesíti ha valaki azt gondolja, a lányok nem finganak vagy max rózsaillatút xddd
2022. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!