Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos bedőltem az "Ön kiválas...

Sajnos bedőltem az "Ön kiválasztott nyertes" oldalnak, akik emelt díjas sms-eket küldözgetnek, de az én mobilomon le van tiltva az emelt díjas sms-ek fogadása. Ugye ebben az esetben nem vesz le pénzt a telefonomról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én mindig az apró betűs részt kezdem el olvasni először, abban általában több info szokott lenni. Ajánlom ezt a technikát neked is, és mindenkinek! :)
2012. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha beszélsz a szolgáltatóddal, és megelőzöd, hogy valamiképp mégiscsak küldjék az emelt díjas cuccokat! Az nem kerül semmibe. Nehogy ráfaragj.

Nem is értem, hogy hogyan lehet ilyen oldalakat működtetni...?

2012. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát az emberek próbálkoznak, csak ez kicsit aljas megoldás.

Viszont én magamat nem értem. Nagyon jól ismerem ezeket az oldalakat, soha nem regisztráltam sehova, mert tudtam, hogy kamu. És erre most mégis...... És még csak telefonszámot se tudok váltani, mert ezen még van 2 év hűség... Grr

2012. máj. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!