Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem halt meg Klaus a...

Ugye nem halt meg Klaus a Vámpírnaplókban? :' (

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
De, úgy megdöglött, hogy nemigaz.
2012. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
es Elena?vele mi lett vagy jobban mondva mi fog lenni?az episzod vegen elajult es verzett az orra remelem hogy o nem fog meghallni :(
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ő is meghalt, kiírták a sorozatból, ott van a honlapjukon.
2012. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elena biztos nem halt meg... amugy nem hiányozna, mert nem birom annyira..:SS
2012. máj. 4. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Klaus a következő évadban is fog szerepelni, mellesleg már nagyon-nagyon régen meghalt, most csak egyszerűen létezik. Amúgy az ilyen kérdést feltevők nem olvasnak a sorozatról háttér információkat? Marha nagy rajongó lehetsz...
2012. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
khm... azért nem olvasok háttérinfókat, mert akk olyanokat is megtudok a következő részekről, amiket nem akarok, és akkor nem érnének meglepetések egyes részekben.. és azt ne te döntsd el hogy mekkora rajongó vagyok, ha semmit nem tudsz rólam;)
2012. máj. 6. 13:51
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem Klaus nem hal meg ugyanis Josephnek tudtommal 2013ig -ha nem tovább- van szerződése a The CW-vel
2012. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Huhh én is nagyon remélem,hogy visszatér! kedvenc szereplőm!"Elenát" én sem sajnálnám,nem kedvelem.:S
2012. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is így vagyokvelük.. Klaus a nagy kedvencem, Elenát meg utálom..:|
2012. máj. 7. 19:33
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

:DDDD LOL, ember! :D

nem olvasol háttérinfókat, inkább megkérdezed itt a gyakori kérdéseken! :D igaz, sokkal okosabb megoldás! végül is valszeg ez foglalkoztat a leginkább, ezért kérdezted, de nehogy felmenj rajongói oldalakra, ahol esetleg megtudod a kérdésedre a választ is, mert a végén olyat is megtudsz azon kívül, hogy Klaus meghal-e vagy sem, ami még ennél is jobban izgathat... vajon van olyan?


jaj, istenem, annyira bírom, mikor az emberek ellent mondanak önmaguknak... a logika kiveszett a világból.

2012. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!