Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megmondanátok, hogy hogyan...

Megmondanátok, hogy hogyan lehetek statiszta?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak különböző ügynökségek(be is vagyok regisztrálva párnál). De van egy filmstúdió ami különösen érdekel. Itt van tőlem egy köpésnyire Rákospalotán a mostan megépült Origo filmstúdió.Tudjátok az a benga nagy a szemétégetőnél ahova a Hollywoodiak is előszeretettel jönnek. Nem ezért szeretnék, csupán jó lenne ha közel lenne a munkahely :(

Hogyan lehet bekerülni oda statisztának? Vagy melyik ügynökségnél kell beregisztrálni, hogy odahívjanak?



2012. máj. 4. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én személyesen érdeklődnék a helyszínen, persze csak dizskréten... Dolgoztam már statisztaként itt és itt, nagyon megtetszett és mivel itt lakom a közelben, így azt gondoltam eljövök és megkérdezem, hogy hol lehetne érdeklődni vagy feliratkozni statisztának.
2012. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A statisztákat mindig az adott produkciókhoz szervezik, és nem stúdióba.

Minden forgatás leszerződik egy-egy szervezővel és ők küldik nekik a statisztákat.

Ezért nem lehet tudni, hogy épp ki forgat abban a stúdióban, azt meg pláne nem, hogy majd ki fog.

Érdemes minél több megbízható ügynökséghez beregisztrálni, és akkor ha szerencséd van, lesz olyan is, aki épp oda szervez majd. :)

(A barátnőm 10-12 ügynökségnél van, így sokat is meg forgatásokra, de ő a tapsolást is szívesen csinálja, azért megy sokat. Az van sokszor. reklámok, filmek ritkábban vannak, de vannak azok is. Ő a filmgyári statisztaiskolában kapott korrekt ügynökségcímeket, és hozzájuk ment el, azóta tud is dolgozni. Előtte sokszor futott bele kamuügynökségekbe..)

Szóval szerintem menj el minél több ügynökséghez, és majd csak az egyik szervez oda is. :)

2012. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!