Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izgulok az új osztály miatt...

Izgulok az új osztály miatt senkit nem ismerek ott nektek milyen tapasztalataitok voltak a 9. osztályról?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem 9.től kezdődtek a problémáim. már az első nap tudtam, hogy nem nekem való az az osztály ahova kerültem, de a szüleim nem engedtek máshova. eltelt egy év, még mindig szar volt minden, belebetegedtem, azóta magántanuló vagyok és csak egy helyben toporgok. a 10. osztályt még nem sikerült befejeznem.


ez persze speckó eset, de azért vigyázz, nehogy úgy járj mint én..

2012. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a 9. osztály első fele elég.. csendesen telt. Aztán amikor már összerázódtunk, akkor indult az igazi buli :)
2012. máj. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első nap elég rossz volt, mivel akkor még nem ment valami jól az ismerkedés. A második nap már egész jó volt és szépen lassan elkezdődött az igazi élet :D
2012. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :DDDDDDDD
2012. máj. 6. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!