Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék beteg?

Hogyan lehetnék beteg?

Figyelt kérdés
Május 15-ére kéne betegnek lennem, úgygondoltam május 14-én délután rosszul lennék. Németból évvigi TZ, és ha akkor nem tudom megírni, már soha nem is fogom tudni, mert a némettanárom elutazik, és nagyon nem tudom az anyagot, mert nyelvtanból, matekból és töriből sokat kell TZ-kre tanulnom. Tippeket várok, hogyan lehetnék olyan beteg, hogy ne tudjak suliba menni, de csak 1-2 napig. Hányás, lázasság, hasmenés kizárva!

2012. máj. 6. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Őszinteség! Ha tényleg így van, és azért nem bírsz tanulni, mert az érettségidhez/jövődhez szükséges tantárgyakra tanulsz, beszéld meg a szüleiddel!
2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Hát, nem kell feltétlenül betegnek lenned. Elmész a háziorvosodhoz azzal, hogy hánytál és hasmenésed van. Ezek általában valami gyomorrontásra, esetlegesen vírusos betegségre utalnak, amit az orvos külsőre nem tud megállapítani, hogy szimulálás. Ha a szüleidet is ki akarod játszani, akkor menj a WC-be és szimulálj hányást. Csak nem nézik meg, hogy tényleg híg-e a székleted, vagy hogy ténylegesen kidobtad-e a taccsot.


Ha pedig szüleid megértőek, akkor írasd ki magad velük. Ha jól emlékszem 3 nap hiányzást a szülő igazolhat, vagy legalábbis nálunk a gimiben még így volt.


Abban az esetben ha tényleg meg akarsz fázni, arra az az egyik legjobb megoldás, ha leizzasztod magad, utána hidegre mész, majd újra melegbe. Tavasszal is ezért betegszenek le sokan, a hőmérséklet ingadozása miatt.

2012. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyél sok fagyit
2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még így 15.-e előtt :D betegséggel nem szabad játszani, de ha ennyire fontos akkor mond hogy szédülsz,hasad, hasmenés, hányinger, ezekre talán nem kapsz gyógyszert. Vagy hogy barátnődtől kaphattad el mert neki is hasonló bajai vannak.
2012. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 oldalas volt a német TZ... xD megértelek!
2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!