Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A szüleim 2 hetente úgy mond berúgnak és hangosan hallgatnak zenét nagy ívből tojva rá hogy mit tesz a személyiségemnek, a ti családotokban van ilyen ? Szerintem felháborító :S (L:12 egyke)

2012. máj. 7. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én családomban ez annó nem fordult elő. Viszont korodhoz képest nagyon normálisan látod a helyzetet, ebből következtetve a szüleid már nem igazán befolyásolják a lelki fejlődésed.
2012. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi,szerinted szóljak nekik hogy hagyják abba( azon kívül nagyon ciki is )mert fárasztó és nem illik bele egy normális család képébe ?
2012. máj. 7. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
ha komolyan vesznek ilyen téren és hallgatnak rád, akkor mindenképp beszélj velük.
2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi : ) szerinted ha lenne tesóm csinálnának ilyet ? :O
2012. máj. 8. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lenne egy fiatalabb testvéred, akkor talán felelősségteljesebben viselkednének, bár ezt csak tippelni tudom, nem ismerem őket és pszichológus sem vagyok sajnos:)
2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!