Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a YouTube...

NyPeti kérdése:

Miért nem engedi a YouTube feltölteni a 15 percnél hosszabb videót? Ha már régebben feltöltöttem hosszabbakat is.

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a YouTube-on régebben mindig is töltögettem fel hosszabb videókat is, mint 15perc, de a napokban egyszer csak nem engedte, ezt írja "Elutasítva (a videó túl hosszú) " pedig amikor odamegyek, hogy "feltöltés": "Gratulálunk! Fiókodba most már 15 percnél hosszabb videókat is feltölthetsz. " Azt olvastam hogy lehet baj a csatornám jogaival, hogy megszegtem volna valamelyik paragrafusát a YT-nek, de ez is kizárt mivel ezt írj a profilomban: "Közösségi irányelvek Jó állapot Szerzői jogi figyelmeztetések Jó állapot Tartalomazonosítói követelések Jó állapot" Tehát számomra teljesen rejtély, hogy miért nem enged feltölteni a YT-t nem csak egy formátumot próbáltam és nem. Előre is köszönöm a segítséget

2012. máj. 7. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!