Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Ő az?

Susie J. kérdése:

Lehet, hogy Ő az?

Figyelt kérdés
Már elég régóta tart (egész pontosan 2009. június 25-e óta), hogy érzek valakit, vagy valamit a szobámban. Egyre több furcsa dolog történik, mintha ez a valami fel akarná magára hívni a figyelmemet, például: hangos csoszogás a padlón, kaparászás a falon. De a legérdekesebb, hogy minden reggel a földön van egy fényképem, ami Jackson-t ábrázolja a This Is It-en. Több fotóm van, de csak ez az egy folytat önálló életmódot. Lehet hogy Mike szelleme akar valamit, amire még nem jöttem rá, hogy mit? vagy démon? Segítsetek! nagyon para! Ja és az az egy olyan kép, ami This Is It-es... Hülyeségektől kíméljetek!

2012. máj. 9. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha elmondod milyen felületre kell rögzíteni a fotót, akkor adok tippet hogyan lehet úgy felrakni, hogy ne essen le.
2012. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a falon van, hanem az asztalon... és talpon áll az asztal közepén...szóval kétlem, hogy magától levándorol...
2012. máj. 9. 22:35
 3/12 MJ fan válasza:
100%

velem is történnek ilyen dolgok

nagyon fura

2012. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj hagyjál már. Pont 2009. június 25. óta, pont a This Is it fénykép, meg csoszogás... szerinted ezt ki veszi be? :)
2012. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
01:30 ha nem hiszed el, az a Te dolgod, de én a kérdésemre szeretnék választ kapni, nem pedig kritikát!!! Ha veled történnének ezek a dolgok, lehet nem így állnál hozzá!!! Ha meg nem érdekel a kérdés, és nem tudsz rá válaszolni, akkor ne írj alá, mert nem érdekel, hogy elhiszed e vagy sem!!! (hozzáteszem, nem én vagyok az egyetlen, akivel hasonló dolgok történnek!)
2012. máj. 12. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Jó, persze, akkor MJ szellemének jobb dolga sincs, mint a TE szobádban Moonwalkozni, meg megvakarni a hátát az ajtófélfán.... ha tényleg nem kamuból írod ezt ide, akkor valaki megtréfált téged. És itt a pont.
2012. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivel nem tudom, hogy kinek a szelleme, ezért írtam ki a kérdést. és a csoszogást nem úgy értettem, hanem járkálásra, mászkálásra. az időpont miatt gondoltam arra, hogy Ő lehet, de már gondoltam az egyik barátnőmre is (szintén Michael-es) aki öngyilkos lett... nem szórakozni szeretnék, egyáltalán nem kamu, és nem csak én érzékelem ezeket a dolgokat itthon... csupán furcsa ez az egész, sőt! ijesztő... nem tudom, mi történik itt, és mivel azelőtt nem tapasztaltam semmi ilyet, számomra nagyon rémisztő...
2012. máj. 14. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát amit itt a legjobban tehetsz az az,hogy nem félsz,ugyanis a félelem egy olyan erős rezgéshullám amit nagyon szeretnek ezek a démonszerű teremtmények.Mondhatni az ő erejüket táplálod a félelmeddel.Tehát a legjobb ha elfelejted az egészet és lekötöd magad valamivel.Nekem is voltak hasonló tárgyelmozgatási élményeim de nem járt rajtuk az agyam egész nap.És egyre jobban kikoptak ezek a tapasztalások.Egyébként nagyon kevés az esélye annak,hogy úgynevezett portelgeist szellemmel állnál kapcsolatban ami akkora erővel rendelkezne,hogy komolyabb kárt tudna benned tenni.
2012. jún. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ExZsole Köszike, megpróbálok nem odafigyelni ezekre a dolgokra. De am mi az pol mittudoménmicsoda? :D
2012. jún. 13. 14:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Poltergeist olyan szellemi lény aki nagyobb erővel bír mint az átlagos szellemi lények,tárgyak elmozgatására képesek.Ritka az előfordulása
2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!