Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazalátogat hozzánk Miamiból...

Hazalátogat hozzánk Miamiból az unokatestvérem. Mivel tudnám majd itthon elszórakoztatni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Unokatesóm velem egy idős, és 8 évesen került ki Miamiba. Azóta most lesz a harmadik alkalom hogy hazajön, de viszont most huzamos időre. Anyám rám bízta, nekem kell a nyáron elszórakoztatnom. És ez abból a szempontból nem jó, hogy mi mindig hihetetlenül utáltuk egymást. De most nem tudom, hova vihetném el? Neki vajon ennyi kint töltött idő után vannak nagyobb igényei? Tatabányán nincs valami sok hely amit érdemes lenne megnézni. És nem akarok azért beégni előtte, hogy ő odakint én meg idehaza, és lapos progik...tudnátok ajánlani valamit?

2012. máj. 9. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

menjetek le vonattal pest-re az aréna plázába, a mamutba, a WestEnd-be, a ferencvárosira és sok egyéb helyre amit ott megtalálsz

társasozzatok

vagy menjetek le fürödni színtén vonaattal vagy kocsival agárdra,gárdonyba,élményfűrdőbe dunaújvárosba... mutasd meg neki székesfehérvár belvárosát. menjetek el kávézni , étterembe.....

2012. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!