Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van megbízható jósnő, aki...

Hol van megbízható jósnő, aki nem ver át?

Figyelt kérdés
Cím, telefonszám érdekelne.Köszi.
2009. jún. 25. 07:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a honlap címet:)
2009. jún. 26. 07:13
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én járok egy jósnőhöz, évente egyszer, és eddig általában bejött amiket mondott. 6.000,-Ft-ot kért eddig alkalmanként. Nyári Lászlóné 06-20-469-70-57. Budapesten lakik, a címet már elfelejtettem.

2009. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én foglalkozom jóslással. Érdekelne hogy mit értesz azon hogy nem ver át. Részemről sokszor tapasztalatom hogy ha nem azt mondom amit a kedves delikvens hallani akar akkor nem elégedett. Hát ez nem egy olyan szolgáltatás. Ők gyakran addig mennek míg nem találnak egy olyat aki azt mondja amit hallanai akarnak. Magyarul jól lehúzzák őket, de sajnos erre nem tudok mást mondani mint hogy igénylik.

Másrészről kártyavetésnél (illetve minden más egyéb módszernél) csak a dolgok jelenlegi állása szerinti jövő látszódik. Vannak fontos életesemények amiket megmutat a kártya és nem változtathatsz rajta, de minden más tekintetben a jövő képlékeny. Nagyrészt rajtad múlik.

Írok neked két példát hogy jobban megértsd. Tegnap volt nálam egy ismerős csaj és rögtön azzal kezdte hogy xy mekkora hülyeséget mondott neki. Már volt nálam és eszébe jutattam hogy anno én ugyanezt mondtam neki. Aztán ismét vettem neki kártyát ahol szintén ugyanaz jött ki. Láttam hogy ideges, és bár nem mondta de tudtam hogy tovább fog menni mert nem azt hallotta amit akart. Előbb utóbb nyilván ki fog kötni egy olyan embernél aki már rájött hogy abban van az igazi pénz ha azt mondja amit hallani akarnak. Sőt továbbmegyek lehet hogy őt ajánlják tovább hogy milyen jó fej :).

Másik példa egy fiatal fiúnak volt egy álma hogy milyen munkát szeretne. Felvették oda ahová szeretett volna menni (mindig is oda vágyott) és eljött hozzám hogy megkérdezze mi lesz. Azt hozta ki a kártya hogy ez a hely máshogyan képzeli el a dolgokat ahogyan azok vannak. A kollégáival jól kijön de a feljebbvalókkal lesznek összetűzések, és nem fog ott maradni. Nem azért mert kirúgják hanem mert nem akar. Erre azt mondja hogy az kizárt ha már így sikerült neki akkor ragaszkodni fog hozzá foggal-körömmel. Erre én azt mondtam a döntés a tiéd. Rajtad áll hogy ott maradsz-e vagy sem. Tegnap jött vissza ismét és mesélte hogy "mekkora sz...r volt az egész" otthagyta és 1 hetet nem bírt ki. De maradhatott volna ha akar. Ő döntött így. Megjegyzem szerintem jól. Sokszor az embereknek fogalmuk sincs mi a jó nekik.

2009. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Külön köszönöm a két utóbbi választ:)Ilyeneket vártam, kedvesek vagytok!
2009. júl. 22. 10:37
 15/16 anonim válasza:
Engem a keletinél megállított egy jósnő és jósolt 500 Ftért....és mind igaz lett pedig úgy jöttem el onnan, h jah persze....
2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Én jártam Dunaharasztin, egy megbízható Jósnőnél.Sokat segített. Tisztáztuk a kétségeket,és kizártuk azokat amik nem segítenek.Párkapcsolati problémám volt,és megnyugodva jöttem el. Nagyon segítőkész, kedves,megértő a hölgy,Katalinnak hívják.Ajánlom őt.száma :0630 312 7042

2012. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!