Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszeretnék lépni külföldre...

Leszeretnék lépni külföldre de még tanköteles vagyok. Hogyan tudok kibújni alóla?

Figyelt kérdés
Mert külföldön dolgozni és nem tanulni szeretnék tehát tanulmányaimat nem folytatnám külföldön de szerintem nincs is értelme folytatni a középiskolát itt sem. Inkább kimegyek Angliába.
2012. máj. 10. 11:30
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Viszonylag hamar vissza is fogsz jönni...
2012. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt mindenki, hogy Nyugat-Európában kolbászból van a kerítés? Egyáltalán mennyire tudsz angolul? Érettségi nélkül max. áruházi feltöltő leszel vagy utcaseprő, dolgozhatsz majd a pakikkal. Igaz, magyar mértékkel mérve jó a fizetés, de drágább is minden.
2012. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tanköteles vagy még akkor feltételezem hogy 16-17 éves lehetsz,

Kérdezlek én.Mit csinálnál Angliában? Igaz itt kint 16 év a tankötelesség,de azért igyekszenek itt is tovább tanulni,hogy legalább szakmájuk legyen.Miért gondolod,hogy 16-17 évesen felvesznek bárhová is?

Nézd a fiam 20 éves.14 éves kora óta Angliában tanul.(jelenleg is) De még ő is csak protekciós állást kapott,mert van angol érettségije.

Tudnék ajánlani neked most 3 gyárat is ahová mehetnél dolgozni.De egy gond van,A fiataloktól minimum B-s érettségit kérnek..

Szóval mégis miből fizetnél szállást,miből élnél??

2012. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12.17-es vagyok

még valamit.A magyar érettségi itt kint semmit nem ér.Én az angol érettségiről beszéltem...

2012. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülői engedély nélkül nem utazhatsz egyedül.
2012. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!