Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a youtube reklámokat? Magyarul nem akarok reklámot a videó előtt! Undorító hogy már ittis rá erőszakolják az emberre a reklámokat ez nem lesz így jó Meg ha már el lehet nyomni mért kérdem én méért kell várni 30 másodpercet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mit kapok, ha elmondom?
2012. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez tényleg fontos lenne!
2012. máj. 10. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Undorító, hogy valaki fenntart egy szolgáltatást, és a felhasználótól nem kér érte egy fityinget sem, ellenben kitesz bizonyos reklámokat, amiket a felhasználó ki is nyomhat.


Ez valóban felháborító, ki engedélyezte ezt?!


Van egy módja egyébként, hogy eltüntesd a reklámokat. Ha pl. odamennél a YT-ot üzemeltető google-höz, letennéd az asztalra mondjuk az USA éves védelmi költségvetésének a felét és azt mondanád, hogy baromira nincs már kedved ezt a valag pénzt még haza is talicskázni, ellenben legyenek már olyan jó emberek, és állítsák le a reklámokat, akkor megtennék.


Egy időre.

2012. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok.

Annyit tudok, hogy a beállításoknál a saját csatornádról le tudod tiltani a reklámokat.

2012. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem elég jó válasz, kedves kérdező - nem segítek. ;)


Első voltam.

2012. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Firefox vagy Chrome esetén az AdblockPlus telepítésével megszűnik minden reklám, más oldalon is. Nekem még sosem jött be ilyen várakoztató megoldás, úgyhogy működhet.


Aki pedig nem akar segíteni, minek ír?

2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert az is segítség, ha a derék kérdező már ilyen fiatalon ráébred, hogy semmit nem adnak ingyen.
2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Legfeljebb nem tőle kérik el a pénzt.
2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!