Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez jó lesz a legjobb barátnőmnek?

Ez jó lesz a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó lenne 16. szülinapjára ajándéknak a legjobb barátnőmnek, hogy veszek egy üveg képkeretet és arra rágravíroztatok valami jó idézetet a barátságról, és belerakom egy közös képünket?

Ti örülnétek a legjobb barátnőtöktől egy ilyennek?

És tudtok valami jó idézetet mert én már kerestem de nem találtam még olyat ami igazán tetszik?!


2012. máj. 12. 09:59
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon jó ötlet biztos örülni fog neki:)


Ezeket az idézeteket tudnám ajánlani, de olyat kéne választanod ami illik rátok:


"A barát az az ember, aki mellett mersz önmagad lenni"


"Barát az,aki megérti a múltad,hisz a jövődben,és elfogad annak,aki vagy."


"Az öröm megtöbbszöröződik, ha barátokkal lehet megosztani, a fájdalom azonban csökken. Ez az élet."


"Barátom! Te sohasem vársz el tőlem túl sokat. Boldog vagy, ha sikert érek el, de kudarcaim sem változtatnak meg. Megadsz nekem minden segítséget, ami csak tőled telik - de még ennél is fontosabb, hogy itt vagy nekem."


Remélem tudtam segíteni, esetleg ha a googleba beírod hogy idézetek a barátságról rengeteget kiad:)

2012. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, az idézeteket! :)

Már kerestem csak nem volt olyan ami illik ránk, de még majd keresgélek! :)

Még írjatok!

2012. máj. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!