Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lázat színlelni...

Hogyan tudok lázat színlelni a lehető leghamarabb?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. A krétás módszer nem működik, a sós kávé, h működik(kérdőjel)pls sürgős nagyon

2012. máj. 12. 17:24
 1/5 tetris ***** válasza:

A sós kávétől nem leszel lázas!! Csak elhányod magad. A krétaevés se okoz lázat.

Ha ennyire sürgős, akkor el kell játszanod a nagybeteget, fáj a hasad, a fejed, fosol, stb. Aztán vagy bejön a szinészkedés, vagy nem.

2012. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a sós langyos vizet ajánlották, de mégcsak nem is hánytam tőle (az íze nagyon szar alig bírtam meginni) De mondd azt h hánysz meg ,,fosol'' mert van ilyen járvány és a doki se tudja leellenőrizni. Amúgy miért olyan sűrgős, holnap nem is suli?
2012. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert kolis vagyok és holnap megyek vissza a koliba:'S

Eddig a hosszú hétvége és az érettségi szünet miatt jól kijött, csak szerdán akarok leghamarabb suliba menni...1 hétig "volt már" hasmenésem...:'S

2012. máj. 12. 22:08
 4/5 anonim válasza:

19:16-os vagyok

Én is koleszos vagyok, sokszor próbáltam eljátszani, h beteg vok m nem igazán vok oda a kollégiumért. De te mióta otthon v már, igaz 1 hétig én se mentem vissza. Kitartást már nagyon keveset kell mennünk suliba! Mondd meg a szüleidnek h nem akarsz vissza menni és ők is letudnak igazolni 3 napot! Nekem ez bejött!

2012. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne színlelj mert ha bevetetnek veled egy gyógyszert kiderül minden! én is koleszos vagyok órán elkezdtem lázat hányingert szinlelni é elküldtek az orvoshoz aki be akart valamilyen gyógyszert szurni fecskendővel a se***be
2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!