Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használták már a szivargyújtót...

Használták már a szivargyújtót szivar meggyújtására?

Figyelt kérdés
Minden kocsiban van szivargyújtó... Viszont én még nem hallottam olyanról, aki ezt dohányzáshoz használta volna. Egyáltalán meg lehet vele gyújtani valamit, vagy csak egyszerűen felmelegszik és amúgy meg tök alkalmatlan bármire is?

2012. máj. 12. 22:23
 1/6 anonim válasza:
nem tom
2012. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet vele cigit, szivart gyújtani. Ez mellett sok egyébre is igen alkalmatos szerszám, már ha tudsz vele bánni.
2012. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Igen, sokmindenre, pl. önvédelem. :P


Azért nem szokás használni, mert akkor nem lehet letagadni hogy dohányzás történt a kocsiban..

2012. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szivart szivar gyújtására kifejlesztett cédrusgyufával gyújtjuk meg, nem kocsiban szivargyújtóval... (Szivarzsebben is max. csak én hordok szivart:-D).
2012. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cédrusgyufa? Hát... Jó. Respect
2012. jún. 5. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én! Illetve anyukám akart rágyújtani, de nem volt nála az öngyújtója, igy hát kipróbáltuk, és simán meggyújtja 😃
2022. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!